Windows XP'de sabit disk birimi izleme vermeyebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 888402 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bilgisayarınızdaki sabit disk birimleri izlemek için varolan yazılım veya özel uygulamalar kullandığınızda, izlemeyi durdurmak ve sistem günlüğüne aşağıdaki olay kaydedilebilir:


Olay Kimliği: 1
Kaynak: sr
SymbolicName: EVMSG_DISABLED BİRİM
Açıklama: "verileri kurtarmak filtresi beklenmeyen karşılaştı dosya_adı birim volume_name dosyasını işlerken 0xc000000d hata oluştu. Bu birimin izleme durduruldu."


NotBazı durumlarda, onaltılık kod 0c000007f görüntülenebilir.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme, ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir, bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü yoktur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekli ise, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesini Microsoft Müşteri Hizmetleri ve destek telefon numaralarının veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için kullanılabilir bir düzeltme değil çünkü. İngilizce Bu düzeltme sürümü, dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir, Aşağıdaki tabloda listelenir. Tarihleri ve saatleri bu dosyalar için olan Eşgüdümlü Evrensel Saat (utc) listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde, Bu, yerel saate dönüştürülür. utc ve yerel arasındaki farkı bulmak için saat, kullanma Saat dilimi Tarih ve Saat aracında sekmesi Denetim Masası.
  Date     Time  Version      Size File name
  ------------------------------------------------------
  17-Nov-2004 23:25 5.1.2600.2567 239,104 Srrstr.dll    
  17-Nov-2004 23:25 5.1.2600.2567 171,008 Srsvc.dll    

Durum

Microsoft listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde.

Daha fazla bilgi

Ek bilgi için tıklatın Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 888402 - Last Review: 15 Ocak 2012 Pazar - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxpsp3fix kbwinxppresp3fix kbfix kbbug kbmt KB888402 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:888402

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com