Bir Office düzeltme yok yüklemek veya dosyaları güncelleştirme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 888404 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Microsoft Office XP düzeltme veya bir Microsoft Office 2003 düzeltme bir Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) yüklediğinizde - tabanlı bir bilgisayara düzeltme değil veya dosya güncelleştirmesini.

Notları
 • Düzeltmeyi yüklemek, gösteriyi yüzdelerinin göstergelerine olay günlüğüne dosya veya hiçbir hata iletisi olabilir. Bunun yerine, olay günlüğü dosyası ve ayrıntılı günlük dosyasının düzeltme düzgün yüklendiğini gösteriyor olabilir.
 • Bir Office XP SP3 sonrası düzeltme, Microsoft Windows XP Service Pack 1 (SP1) veya önceki sürümleri çalıştıran bir bilgisayara yüklediğinizde, düzeltme doğru yükler ve dosyaları güncelleştirir.
 • Bu sorun, çoğu Office XP SP3 sonrası ve Office 2003 düzeltmeleri oluşur. Bazı Office XP SP3 sonrası düzeltmeleri ve Office 2003 düzeltmeleri yükleyin ve dosyaları beklendiği gibi güncelleştirme. Düzeltmeyi doğru dışında yüklediniz mi olup olmadığını anlamanın bir yol olması tarafından yüklenen dosyaların sürümlerini belirleme.
 • Bu Project ve Visio düzeltmeleri de etkiler.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi yüklemek için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Yeniden başlatma bilgileri

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme, daha sonra düzeltmenin yerini almaz.

Ek düzeltme notları

Bu Windows XP SP2 Düzeltme yüklendikten sonra bilgisayarınıza yüklenmiş olan Office XP SP3 sonrası düzeltmeleri kaldırıp yeniden yükleme gerekebilir. Böylece, düzeltmeleri düzgün yüklendiğini ve dosyaları güncelleştirildi sağlayacaktır.

Düzeltme Dosyası Bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version       Size File name
  -------------------------------------------------------
  06-Nov-2004 01:02 3.0.3790.2550 2,804,224 Msi.dll

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 888404 - Last Review: 29 Ağustos 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2)
 • Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2)
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxppresp3fix kbfix kbbug KB888404 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:888404

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com