תיקון: עדכון שמאפשר האצת וידיאו לתוכן מבוסס Windows Media Video בנגן Windows Media Player 10 בעזרת טכנולוגיית DirectX Video Acceleration (DXVA)??

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 888656 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

עדכון זה מאפשר להפעיל את טכנולוגיית Microsoft DirectX Video Acceleration (DXVA)? על תוכן מסוג Microsoft Windows Media Video (WMV)? בנגן Microsoft Windows Media Player 10. עדכון זה תקף רק לכרטיסי וידיאו שמנהלי ההתקנים שלהם מתוכננים לנצל תכונה זו.

פתרון הבעיה

מידע על תיקונים חמים

תיקון חם נתמך עומד לרשותך כעת מ-Microsoft, אך הוא נועד אך ורק כדי להסדיר את הבעיה המתוארת במאמר זה. יש ליישם את התיקון רק במערכות בהן מתעוררת בעיה ספציפית זו. תיקון חם זה עשוי לעבור בדיקות נוספות. משום כך, אם המערכת שלך אינה מושפעת באופן חמור מבעיה זו, מומלץ להמתין למהדורה הבאה הכוללת את התיקון.

כדי לפתור את הבעיה באופן מיידי יש לפנות לשירותי התמיכה במוצר של Microsoft ולקבל את התיקון החם. לקבלת רשימה מלאה של מספרי הטלפון בשירותי התמיכה במוצר של Microsoft וכן מידע על עלויות התמיכה, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:?
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
הערה במקרים מיוחדים, אנו עשויים לבטל את דמי התמיכה הרגילים, ובלבד שמומחה תמיכה של Microsoft יקבע, כי עדכון ספציפי יפתור את הבעיה שהצגת. דמי התמיכה הרגילים יחולו רק על שאלות וסוגיות תמיכה נוספות, שאינן מזכות אותך בעדכון הספציפי האמור.

תנאים מוקדמים

כדי להחיל תיקון חם זה, יש להתקין תחילה את העדכון המתואר במאמר מספר 891122 מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base (KB)?. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר להלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
891122עדכון עבור נגנים בהם מופעל ניהול זכויות דיגיטלי של Windows Media (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

מידע על הורדת התיקון החם

הקובץ הבא עומד לרשותך להורדה במרכז ההורדות של Microsoft:
כווץ את התמונההרחב את התמונה
הורדה
הורד את החבילה WindowsMedia10-KB888656-x86-Global-ENU.exe כעת.

לקבלת מידע נוסף על אופן ההורדה של קבצי תמיכה של Microsoft, לחץ על מספר המאמר להלן כדי להציג את המאמר מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
119591 כיצד לקבל קבצי תמיכה של Microsoft מהשירותים המקוונים (Online Services) (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
Microsoft סרקה קובץ זה לאיתור וירוסים. Microsoft השתמשה בתוכנת איתור הווירוסים העדכנית ביותר שהייתה זמינה בתאריך פרסום הקובץ. הקובץ מאוחסן בשרתים מאובטחים המסייעים למנוע ביצוע שינויים בלתי מורשים בקובץ.

פרטי הקובץ

הגירסה האנגלית של תיקון חם זה כוללת את תכונות הקובץ הרשומות בטבלה הבאה (או תכונות קובץ מתקדמות יותר). התאריכים והשעות המתייחסים לקבצים אלה מוצגים לפי זמן אוניברסלי מתואם (UTC). כאשר אתה מעיין בפרטי הקבצים, הם עוברים המרה לזמן המקומי. כדי לברר את הפרש השעות בין זמן UTC לבין הזמן המקומי, השתמש בכרטיסייה אזור זמן בכלי 'תאריך ושעה' בלוח הבקרה.
  תאריך     שעה    גירסה    גודל     שם קובץ   
  -------------------------------------------------------
  30 באפריל 2005 21:00 10.0.0.3923 5,533,696 Wmp.dll     
  30 באפריל 2005 21:23 10.0.0.3923 2,374,392 Wmvcore.dll   
  30 באפריל 2005 21:23 10.0.0.3923  900,856 Wmvdmod.dll

סטטוס

Microsoft אישרה כי מדובר בבאג במוצרי Microsoft ששמותיהם מופיעים בסעיף 'חל על'.

מידע נוסף

הערה תיקון זה מפעיל תמיכה ב-DXVA לאחר מילוי התנאים המוקדמים הבאים:
 • המתאם הגרפי חייב לתמוך בעדכון DXVA זה. לקבלת מידע נוסף, פנה לספק מנהל ההתקן כדי לקבל את גירסת מנהל ההתקן העדכנית ביותר התומכת ב-DXVA.
 • יש להתקין את התיקון החם 891122. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר להלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  891122 עדכון עבור נגנים בהם מופעל ניהול זכויות דיגיטלי של Windows Media (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 • התוכן חייב להיות סרטונים מסוג WMV-HD? 720p או 1080p? (Windows Media Video High Definition)?, בעלי קצב תמונות של עד 30 תמונות לשנייה.

מאפיינים

Article ID: 888656 - Last Review: יום רביעי 22 מרץ 2006 - Revision: 2.4
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows Media Player 10
מילות מפתח 
kbfix KB888656

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com