Obdržíte v řadiči domény se systémem Windows Server 2003 událost ID 5807

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 889031 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když klientský počítač přihlásí k doméně, která obsahuje řadiče domény se systémem Microsoft Windows Server 2003 a servery adresáře služby Active Directory je klientský počítač ověřen řadičem vzdálené domény místo místního řadiče domény. Navíc může zobrazit události, který je podobný v protokolu událostí systému řadič místní domény se systémem Windows Server 2003 následující:

ID události: 5807
Zdroj: NETLOGON
Uživatel: N/A
ComputerName počítač:
POPIS:
Během uplynulých hodin number byly number připojení na tento řadič domény z klientských počítačů jejichž IP adresy není mapovat na existující weby v rozlehlé síti. Ty klienty proto mít nedefinovaný weby a může připojit libovolný řadič domény, včetně těch, které jsou daleko vzdálenější umístění z klientů. Web může klient je určeno mapování jeho podsítě na existující weby. Přesunout výše klienti weby, zvažte vytvoření objekty podsítě zahrnující výše adresy IP s mapování na existující weby. Názvy a adresy IP klientů dotyčný jste byli přihlášeni tento počítač v následujícím souboru protokolu 'SystemRoot\debug\netlogon.log a potenciálně, v souboru protokolu, pokud zaplnění protokolu dřívější vytvořen 'SystemRoot\debug\netlogon.bak. Protokol může obsahovat další nesouvisejících ladicí informace. Chcete-li odfiltrovat potřebné informace prosím vyhledejte řádky, které obsahují text ' NO_CLIENT_SITE: '. První slovo po tento řetězec je název klienta a druhý slovo je adresa IP klienta. Maximální velikost protokol je řízena následující hodnotu registru DWORD 'HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Netlogon\Parameters\LogFileMaxSize; výchozí hodnota je 20000000 bajtů. Aktuální maximální velikost je 20000000 bajtů. Nastavit různé maximální velikost, vytvořte výše hodnotu registru a nastavte požadované maximální velikost v bajtech.Zkontrolujte soubor Netlogon.log na řadiči domény se systémem Windows Server 2003 můžete najít text položky, které jsou podobné následujícím v souboru Netlogon.log:
07/22 10:02:32 netbios_Domain_Name: NO_CLIENT_SITE: Client_NameClient_IPaddress
07/22 10:02:32 netbios_Domain_Name: NO_CLIENT_SITE: Client_NameClient_IPaddress
07/22 10:03:07 netbios_Domain_Name: NO_CLIENT_SITE: Client_Name Client_IPaddress

Poznámka:netbios_Domain_Name je název NetBIOS domény. Client_Name je název počítače klienta. Client_IPaddress je adresa IP klientského počítače.

Příčina

K tomuto problému může dojít, jsou-li splněny následující podmínky:
 • Adresa IP klientského počítače není definována.
 • Adresa IP klientského počítače není mapována na existující web ve složce podsítě sítě a snap-in služby v místním řadiči domény.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, definovat adresu IP klientského počítače ve složce podsítě a mapování adresy IP na web, který obsahuje místní řadič domény. Postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Nástroje pro správu a potom klepněte na položku sítě a služby.
 2. V levém podokně vyhledejte a klepněte na složku Sites\Subnets.
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši na podsíť a poté klepněte na příkaz Nová podsíť.
 4. Do pole Adresa zadejte adresu IP klienta.
 5. V poli Maska zadejte masku podsítě klienta.
 6. V seznamu Název webu klepněte na objekt serveru, který chcete připojit ke klientovi a potom klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka: Vyberte objekt webu máte vybrat objekt sítí obsahuje místní řadič domény.
 7. V nabídce soubor klepněte na tlačítko Konec zavřete sítě a služby.

Vlastnosti

ID článku: 889031 - Poslední aktualizace: 30. října 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot KB889031 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:889031

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com