Oprava: Breakpoint nefunguje správně v .line direktivy, které nemá oblast sloupců v rozhraní .NET Framework 1.1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 889188 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Microsoft .NET Framework 1.1 Pokud je nastavena na výpisu související .line direktivy, které neobsahuje sloupec rozsah zarážku ladicí program bude přesunutí v další direktivu .line. Toto chování nastane v případě splnění následujících podmínek:
 • První direktiva .line má rozsah žádné sloupce.
 • Druhý direktiva .line má oblast sloupců.
Například v následujícím jazyce zprostředkující Microsoft (MSIL) kód při nastavení zarážka na příkazu, které souvisí s direktiva .line ladicí program bude přesunout druhý řádek.
.line 5
.line 6: 8, 14
Poznámka Pokud oba direktivy .line žádná oblast sloupec ladicího programu bude chovat očekávaným a zastaví na první řádek.

K tomuto problému obvykle dochází při kompilátor vytvoří kód MSIL. Potom při ladění kódu v ladicím programu spravovaný kód jako například Microsoft Visual Studio .NET k problému dojde.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro rozhraní .NET Framework 1.1, který obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size   File name
  -----------------------------------------------------------
  16-Jul-2004 23:18 1.1.4322.1063 196,608 Ilasm.exe
  16-Jul-2004 00:03 1.1.4322.1044   353 Ilasm.exe.config

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Direktiva .line je jeden MSIL direktivy pro správu informace o ladění. Další informace o direktiva .line naleznete v dokumentaci k produktu, který je obvykle umístěn v následující složce:
C:\Program Files\Microsoft Visual Studio .NET 2003\SDK\v1.1\Tool vývojáře Guide\docs
Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 889188 - Poslední aktualizace: 7. října 2005 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft .NET Framework 1.1
Klíčová slova: 
kbmt kbcompiler kbqfe kbnetframe110presp2fix kbfix kbbug kbprb KB889188 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:889188

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com