Form doldurmak veya Tablet PC'de form önizleme, form üzerinde doldurması mürekkep resim yanıp sönebilir veya ınfopath içinde kaydırma yaptığınızda titreşebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 889493 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Form doldurmak veya form üzerindeki bir Microsoft Windows XP Tablet PC Edition Önizleme, form üzerinde doldurması mürekkep resim yanıp sönebilir veya kaydırırken titreşebilir. Bu sorun, Microsoft Office ınfopath 2007 ve Microsoft Office ınfopath 2003'te oluşur.

Neden

Bir zengin metin alanını Ekle Mürekkeple Çizme ve yazma bir bölüm eklediğinizde, bu sorun oluşur. Sonra Form görünümünde gidin. Seçili alanı, aşağıdakilerden biri olabilir:
  • Bir <a0>mürekkep</a0> resim alanı
  • Zengin metin alanı
  • Formdaki başka bir alanı

Pratik Çözüm

Form penceresinde kaydırma yapmak için önce denetimi temizlemeniz gerekir.

Durum

Microsoft bu durumun, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir hata olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 889493 - Last Review: 18 Nisan 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office InfoPath 2007
  • Microsoft Office InfoPath 2003
  • Microsoft Office InfoPath 2003, Service Pack 1 (SP1)
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbtshoot KB889493 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:889493

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com