Pakiety ICMP są odrzucane, mimo że skonfigurowano zaporę systemu Windows, aby zezwalać na pakiety ICMP na komputerze z systemem Windows XP Professional Z dodatkiem Service Pack 2

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 889527
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

W przypadku konfigurowania komputera z systemem Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2) jako punkt końcowy tunelu trybu połączenia (IPSec) zabezpieczenia protokołu internetowego pakiety są opuszczane. Ten symptom występuje po włączeniu funkcji Zapora systemu Windows. Ponadto pakiety są opuszczane, mimo że skonfigurowano zaporę systemu Windows, aby zezwalać na pakiety protokołu ICMP.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu problemu w pliku Tcpip.sys.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące aktualizacji

Następujące pliki są udostępnione do pobrania z Microsoft Centrum pobierania:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet aktualizacji dla systemu Windows XP.

Data wydania:, 4 sierpnia 2005

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft używane najbardziej aktualne oprogramowania wykrywania wirusa, który był dostępny w dniu zaksięgowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Wymagania wstępne

Wstępne nie są wymagane.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Po zastosowaniu tej poprawki należy ponownie uruchomić komputer.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje żadnych innych poprawek.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej aktualizacji ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.
  Date     Time  Version      Size   File name
  --------------------------------------------------------------
  31-Jan-2005 21:28 5.1.2600.2604   134,912 Ipnat.sys
  04-Jan-2005 22:48 5.1.2600.2591   359,296 Tcpip.sys
  

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Istnieją dwa tryby połączenia protokołu IPSec. Są one trybu transportu i trybu tunelowania. Tryb transportu jest używany do połączeń klienckich do klienta. Klient może być stacja robocza użytkownika lub serwer członkowski. Tryb tunelowania jest używany dla połączeń brama-brama.

Uwaga System Windows XP można skonfigurować jako punkt końcowy trybu tunelowania IPSec połączenia. Jednakże firma Microsoft nie zaleca to. Jeśli używasz połączenia protokołu IPSec w trybie tunelowania funkcji Zapora systemu Windows do systemu Windows XP z dodatkiem SP2 nie filtruje wszystkie pakiety, które są dostarczane z tunelowania IPSec. Jednak pakiety, które pochodzą z innych kierunków są filtrowane według funkcji Zapora systemu Windows.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 889527 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Słowa kluczowe: 
atdownload kbqfe kbhotfixserver kbwinxppresp3fix kbwinxpsp3fix kbfix kbbug kbmt KB889527 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:889527

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com