Způsob výpočtu hodnot kryptografické hodnoty hash MD5 nebo SHA-1 souboru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 889768 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Při použití algoritmu hash na libovolné množství dat, jako jsou například binární soubor, výsledkem je hodnota hash nebo výtah ze zprávy. Tato hodnota hash má pevnou velikost. MD5 je algoritmus hash, který vytváří 128bitové zatřiďovací hodnotu. SHA-1 je algoritmus hash, který vytvoří 160bitovou zatřiďovací hodnotu.

Další informace

Nástroj File Checksum Integrity Verifier (FCIV) slouží k výpočtu hodnot kryptografické hodnoty hash MD5 nebo SHA-1 souboru. Další informace o nástroj File Checksum Integrity Verifier (FCIV) klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
841290Dostupnost a popis nástroje File Checksum Integrity Verifier
Chcete-li vypočítat MD5 a SHA-1 hodnoty hash souboru, zadejte na příkazovém řádku následující příkaz:
Nástroj FCIV-md5-sha1 path\filename.ext
Například k výpočtu hodnoty hash MD5 a SHA-1 hodnoty souboru Shdocvw.dll ve vašem % Systemroot %Složky \System32, zadejte následující příkaz:
Nástroj FCIV-md5-sha1 c:\windows\system32\shdocvw.dll

Vlastnosti

ID článku: 889768 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Customer Service and Support Information
Klíčová slova: 
kmcustomerservice kbhowto kbmt KB889768 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:889768

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com