CHYBA: Po instalaci aktualizace .NET Framework 1.1 Service Pack 1 nefunguje tlačítko Odeslat na stránkách technologie ASP.NET

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 889877 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Jestliže nainstalujete aktualizaci Microsoft .NET Framework Service Pack 1, je možné, že nebude fungovat tlačítko Odeslat na stránkách technologie Microsoft ASP.NET. Nezobrazí se žádná chybová zpráva.

Příčina

Příčina těchto potíží spočívá v tom, že soubory skriptů na straně klienta, které obsahuje webový server, nejsou synchronizovány s rozhraním .NET Framework 1.1. Událost PostBack (odeslání) při ověření na straně klienta je přerušena.

Řešení

Chcete-li tyto potíže vyřešit, nainstalujte skripty na straně klienta do podsložky Aspnet_client každé složky serveru IIS (Microsoft Internet Information Services). Postupujte takto: klepněte na tlačítko Start, pak na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte následující příkaz a pak klepněte na tlačítko OK:
C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v1.1.4322.aspnet_regiis.exe -c
Pokud používáte správu zdrojů, je možné, že příkaz aspnet_regiis.exe –c nebude fungovat, protože soubory skriptů jsou přístupné pouze pro čtení. Pokud příkaz nefunguje, odeberte složku Aspnet_client ze správy zdrojů.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 889877 - Poslední aktualizace: 31. března 2005 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 1.1
  • Microsoft ASP.NET 1.1
Klíčová slova: 
kbtshoot kbbug kbpending KB889877

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com