Při použití aplikace Internet Explorer 6 nemusí aplikace používající rozhraní WinINet API odpovídat serveru podle očekávání (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 890215 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V aplikaci Microsoft Internet Explorer 6 při používá aplikace Windows Internet (WinINet) API dotazu stav odpověď ze serveru, aplikace nemusí odpovídat serveru podle očekávání.

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud je první odpovědi, které server odešle "100 pokračovat." Server odešle odpověď "100 pokračovat" označují odeslán zbývající požadavek. Odpověď "100 pokračovat" není konečnou odpovědí na server.

Však WinINet odešle aplikace první odpovědi obdrží od serveru. Pokud server odešle odpověď "100 pokračovat", WinINet zpracuje tuto odpověď jako konečné odpovědi na serveru a odešle odpověď do aplikace. Aplikace nepřijímá další odpověď serveru a proto nemůže odpovídat serveru podle očekávání.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o registru

Po použití této opravy hotfix je nutné změnit registru přidat požadované podklíč, položka a hodnota. Postupujte takto.Upozornění Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 2. Rozbalte následující podklíč:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main\FeatureControl
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši FeatureControl, přejděte na příkaz Nový a klepněte na příkaz klíč.
 4. Zadejte FEATURE_HANDLE_HTTP_STATUS_CONTINUE_KB8902150 a potom stisknutím klávesy ENTER potvrďte název nového podklíče.
 5. Klepněte pravým tlačítkem myši FEATURE_HANDLE_HTTP_STATUS_CONTINUE_KB8902150, přejděte na příkaz Nový a klepněte na příkaz Řetězcová hodnota.
 6. Zadejte iexplore.exe a stiskněte klávesu ENTER název nové hodnoty.
 7. Poklepejte na iexplore.exe.
 8. V poli Údaj hodnoty zadejte 1 a potom klepněte na tlačítko OK.
 9. Ukončete program Editor registru.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Internet Explorer 6 pro systém Microsoft Windows NT 4.0 s aktualizací Service Pack 6a, Windows 98 a Windows ME
  Date     Time  Version      Size   File name
  --------------------------------------------------------------
  03-Mar-2003 17:24 6.0.2800.1172   33,792 Ieuninst.exe   
  01-Oct-2004 07:36 6.0.2800.1473   30,208 Ieupdate.exe   
  03-Dec-2004 01:56 6.0.2800.1482   581,120 Wininet.dll

				
Internet Explorer 6 pro systém Microsoft Windows 2000 a Windows XP
  Date     Time  Version      Size   File name
  --------------------------------------------------------------
  21-Sep-2004 03:21 6.0.2800.1473   38,912 Iecustom.dll   
  03-Dec-2004 01:56 6.0.2800.1482   581,120 Wininet.dll   
  21-Sep-2004 03:21 6.0.2800.1473   38,912 Iecustom.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aplikaci Microsoft Internet Explorer 6.

Vlastnosti

ID článku: 890215 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbie600sp2fix kbie600presp2fix kbfix kbbug kbhotfixserver KB890215 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:890215

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com