עדכון אבטחה מספר 893066 מחזיר את גודל ברירת המחדל של חלון קבלת TCP ב-Windows 2000 לגודל ברירת המחדל של 17,520 בתים שהיה קיים לפני SP3

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 890345 - View products that this article applies to.
חשוב מאמר זה מכיל מידע על אופן שינוי הרישום. הקפד לבצע גיבוי של הרישום לפני שתבצע בו שינויים. ודא שאתה יודע כיצד לשחזר את הרישום במקרה שתתעורר בעיה. למידע על אופן הגיבוי, השחזור והשינוי של הרישום, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
256986 תיאור הרישום של Microsoft Windows
(ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

לאחר החלת עדכון האבטחה 893066, ייתכן שתחוש בירידה בביצועי הרשת. לדוגמה, התפוקה עשויה להיות רבע מהתפוקה שהייתה קיימת לפני החלת עדכון האבטחה.

סיבה

גודל ברירת המחדל של חלון קבלת TCP מוגדר בדרך כלל לרמה מיטבית נמוכה שלא תשפיע על הביצועים הכלליים של העבודה ברשת. עם זאת, ייתכן שיישומים מסוימים זקוקים לערכים שונים של גודל חלון קבלת TCP.

בגירסאות המהדורה המקורית של Microsoft Windows 2000 Service Pack 1 (SP1)? ושל Windows 2000 Service Pack 2 (SP2)?, גודל ברירת המחדל של חלון קבלת TCP היה 17,520 בתים. גירסאות Windows 2000 Service Pack 3 (SP3)? ו-Windows 2000 Service Pack 4 (SP4)? כללו שינוי שהגדיל את ערך ברירת המחדל של חלון קבלת TCP ל-64 KB.

ב-Microsoft Windows 2000 Service Pack 3 (SP3)?, גודל חלון קבלת TCP מוגדר כ-64 KB ברשתות של 100 מגה-ביט לשנייה (Mbps). הגדרה זו עלולה לגרום לשידורים חוזרים תכופים. משוב עקבי שהתקבל מלקוחות ומיחידות התמיכה במוצר הצביע על הצורך להחזיר את גודל ברירת המחדל לערך של 17 KB, כפי שהיה לפני SP3. לכן פורסם שינוי זה כתיקון חם עבור הלקוחות המושפעים. עדכון אבטחה 893066 מקטין את גודל ברירת המחדל של חלון קבלת TCP ל-17,520 בתים.

עם זאת, בהתאם לתצורת הרשת ולפונקציות האופייניות שלה, הקטנת ערך ברירת המחדל של חלון קבלת TCP עשויה להגביל את התפוקה הממוצעת של יישומים ספציפיים המשתמשים בכמות משמעותית של משאבי רשת. הערך הקטן יותר עשוי להתאים לרשתות איטיות, ואילו הערך הגדול יותר עשוי לעבוד טוב יותר ברשתות עתירות ביצועים.

מיטוב הביצועים תלוי ברוחב הפס של הרשת, בגורמי העומס והשימוש, וביישומים הספציפיים שמשתמשים ב-TCP/IP, והוא משתנה בין לקוחות שונים ותשתיות רשת שונות. באופן כללי, מרבית הלקוחות לא יבחינו בשינויים משמעותיים בביצועים בשני המצבים. מומלץ להשתמש בהגדרת ברירת המחדל אלא אם ישנם יתרונות ספציפיים ומדידים לשינוי ברירת המחדל בסביבה שלך.

הערה ניתן לפרוס את הגדרת הרישום לפני החלת עדכון האבטחה. כך יימנעו שינויים באופן הפעולה לאחר החלת עדכון האבטחה.

פתרון הבעיה

אזהרה אם תשגה בשינוי הרישום, בעזרת עורך הרישום או בשיטה אחרת, עלולות להיגרם בעיות חמורות. ייתכן שבעיות אלה יחייבו אותך להתקין מחדש את מערכת ההפעלה. מיקרוסופט אינה ערבה לכך שבעיות אלה ניתנות לפתרון. שינוי הרישום הוא על אחריותך בלבד.

כדי לפתור את הבעיה, הגדר ערך אחר לגודל חלון הקבלה בעזרת אחת מהשיטות הבאות.

שיטה 1: הוספת ערך הרישום TcpWindowSize

הוסף את ערך הרישום TcpWindowSize. לשם כך, בצע את הפעולות הבאות:
 1. לחץ על התחל, לאחר מכן לחץ על הפעלה, הקלד regedit ולחץ על אישור.
 2. אתר את מפתח המשנה הבא של הרישום ולחץ עליו:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters
 3. בתפריט עריכה, הצבע על חדש ולאחר מכן לחץ על ערך DWORD.
 4. בתיבה ערך חדש, הקלד TcpWindowSize ולאחר מכן לחץ על ENTER.
 5. בתפריט 'עריכה', לחץ על שינוי.
 6. בתיבה 'נתוני ערך', הקלד את גודל החלון הרצוי.

שיטה 2: שימוש בפונקציה Setsockopt

השתמש בפונקציה Setsockopt Windows Sockets כדי להגדיר את גודל חלון הקבלה לכל socket לחוד. לקבלת מידע נוסף על הפונקציה Setsockopt, בקר באתר של מיקרוסופט בכתובת:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms740476.aspx

מידע נוסף

למידע נוסף על ערך הרישום TcpWindowSize, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
224829 תיאור תכונות TCP של Windows 2000 ו-Windows Server 2003 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

מאפיינים

Article ID: 890345 - Last Review: יום שני 25 דצמבר 2006 - Revision: 3.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
מילות מפתח 
kbtocoff kbtshoot KB890345

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com