Když upravíte a potom uložte objekt Zásady skupiny v systému Windows XP Professional se zobrazí chyba "nebylo provedeno mapování mezi názvy účtů a ID zabezpečení"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 890737 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
 • Při použití systému Microsoft Windows 2000 nebo Microsoft Windows Server řadiče domény se systémem 2003.
 • Chcete spravovat Zásady skupiny objekt GPO z počítače se systémem Microsoft Windows XP Professional.
V tomto scénáři, upravit a uložit v protokolu událostí aplikace zaznamenána domény GPO pro přiřazení uživatelských práv v systému Windows XP, chybová zpráva podobná následující:
Typ události: upozornění
Zdroj události: SceCli
Kategorie události: žádný
ID události: 1202
Popis: Zásady zabezpečení jsou šířeny s upozorněním. 0x534: nebylo provedeno mapování mezi názvy účtů a ID zabezpečení. Vyhledejte podrobnosti naleznete v části nápovědy k zabezpečení Poradce při potížích.
Kromě toho některé identifikátory zabezpečení (SID) v souboru Gpttmpl.inf jsou převedeny do Správce účtů zabezpečení (SAM) názvy účtů. Pokud upravujete tento objekt zásad skupiny v řadiči domény, všech účtů SAM Změňte názvy známé identifikátory zabezpečení.

Příčina

Tomuto problému dochází, protože zachovat nastavení zabezpečení v počítači se systémem Windows XP pomocí nástroje pro správu systému Windows Server 2003. Pokud systém Windows uloží soubor Gpttmpl.inf Vestavěné účty nejsou uložena v zásadě jako identifikátory SID. Místo toho Soubor GptTmpl.inf uvádí názvy účtů v uživatelském rozhraní (UI) Zásady skupiny sekce. Klientské počítače k tomuto problému dojde, pokud jedna nebo více jsou-li splněny následující podmínky:
 • Účet na počítače v doméně neexistuje.
 • Název účtu SAM se liší od názvu domény účtu.
 • Klient se systémem Multilingual User Interface Pack (MUI), používá různé výchozí jazyk než řadič domény.
 • Název účtu SAM byl přejmenován na klientské počítače.

Řešení

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix, je nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete Časové pásmo Karta v nástroji datum a čas v okně Ovládací panely.
Windows XP Professional s aktualizací Service Pack 1
  Date     Time  Version      Size   File name
  --------------------------------------------------------------
  26-Jan-2005 20:49 5.1.2600.1621   173,568 Scecli.dll    
Windows XP Professional s aktualizací Service Pack 2
  Date     Time  Version      Size   File name
  --------------------------------------------------------------
  26-Jan-2005 20:42 5.1.2600.2604   181,248 Scecli.dll    

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Poznámky
 • Soubor Gpttmpl.inf můžete použít k ověření uživatelských práv nastavení. Soubor Gpttmpl.inf se nachází v následujícím Zásady skupiny Složka:
  Sysvol_Path \Sysvol\Název_domény \Policies\IDENTIFIKÁTOR GUID\Název_počítače \Microsoft\Windows NT\SecEdit
 • Tato složka Zásady skupiny je umístění souboru Výchozí zásady řadiče domény. Tato zásada je pravděpodobně zásad, který se používá v případě, že tento problém se týká řadičů domény. Však problém může také být zavedena podle jiných politik, které používají jinou Identifikátor GUID, zejména pro členy domény.
 • Chcete-li zobrazit nastavení cílené politiky, určete identifikátor GUID této politiky pomocí skupiny Zásady Management Console (GPMC). Poté přidat tento identifikátor GUIDSysvol_Path\Sysvol\Název_doményCesta k souboru \Policies.
Pro Další informace získáte klepnutím na tlačítko naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu Aktualizace softwaru společnosti Microsoft
304718 Použití nástrojů pro správu ke vzdálené správě počítačů se systémem Windows Server 2003, Windows XP nebo Windows 2000
324383 Poradce při potížích s událostmi SCECLI 1202

Vlastnosti

ID článku: 890737 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbwinxpsp3fix kbgpo kbfix kbHotfixServer kbqfe kbmt KB890737 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:890737

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com