הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות מסייע בהסרת תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות ממחשבים שבהם פועלות גירסאות נתמכות של Windows

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 890830 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות מסייע בהסרת תוכנות זדוניות ממחשבים בהם פועל Windows 8, 2012 שרת של Windows, Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003, Windows Server 2008 או Windows XP.

מיקרוסופט מפרסמת גירסה חדשה של הכלי להסרת תוכנות זדוניות של Microsoft בכל חודש. לאחר שתוריד את הכלי, הכלי מופעל פעם אחת כדי לבדוק אם המחשב נגוע על-ידי ספציפי התוכנות הזדוניות הנפוצות (לרבות Blaster, Sasser וכן Mydoom) ומסייע בהסרת כל התוכנות הזדוניות שהוא מוצא.

מאמר זה מכיל מידע אודות האופן שבו הכלי שונה מזה של מוצר אנטי-וירוס, כיצד ניתן להוריד ולהפעיל את הכלי, מה קורה לאחר שהכלי יאתר תוכנה זדונית במחשב שלך. המקטע משתמש מתקדם כולל מידע עבור מנהלי IT ומידע נוסף אודות אופן הניהול וההפעלה של הכלי להסרת תוכנות זדוניות.

כווץ את התמונההרחב את התמונה
2683283
הערה בהתאם למדיניות מחזור חיי התמיכה של Microsoft, Windows זדוניות תוכנה להסרת הכלי (MSRT) יתבצע עוד שיוצעו או נתמך במערכות מבוססות Windows 2000 לאחר 13 ביולי, 2010. תאריך זה וגם סוף השלב תמיכה מורחבת עבור Windows 2000. לקבלת מידע נוסף על מדיניות מחזור חיי התמיכה, עבור אל ה מחזור החיים של תמיכת Microsoft אתר האינטרנט.

מידע נוסף

כיצד הכלי להסרת תוכנות זדוניות של Microsoft שונה מזה של מוצר אנטי-וירוס

כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start collapsed
הכלי להסרת תוכנות זדוניות של Microsoft אינו מחליף מוצר אנטי-וירוס. מתבטאת כלי ההסרה לאחר הפגיעה. לכן, אנו ממליצים לך להתקין ולהשתמש במוצר אנטי-וירוס עדכנית.

הכלי להסרת תוכנות זדוניות של Microsoft שונה ממוצר anantivirus בשלושה מובנים מרכזיים:
 • הכלי מסיר תוכנות זדוניות ממחשב נגוע analready. מוצרי אנטי-וירוס לחסום fromrunning תוכנה זדונית במחשב. הוא במידה משמעותית מהסרתן malicioussoftware מהפעלת במחשב לעומת כדי להסיר אותו afterinfection.
 • הכלי מסיר malicioussoftware נפוצות ספציפיים בלבד. תוכנות זדוניות נפוצות ספציפיות הוא קבוצת משנה קטנה של כל התוכנות themalicious הקיימות כיום.
 • הכלי מתמקד באיתור ובהסרה של תוכנות activemalicious. תוכנות זדוניות פעילות הן תוכנות זדוניות זה iscurrently הפועלים במחשב. אין אפשרות להסיר הכלי softwarethat זדוני אינו פועל. עם זאת, מוצר אנטי-וירוס יכול לבצע thistask.
לקבלת מידע נוסף אודות כיצד להגן על המחשב שלך, עבור אל ה בטיחות Microsoft & מרכז האבטחה אתר האינטרנט.


כווץ את התמונההרחב את התמונה
2683283
הערה הכלי להסרת תוכנות זדוניות של Microsoft מתמקד באיתור ובהסרה של תוכנות זדוניות כגון וירוסים, תולעים וסוסים טרויאניים בלבד. הוא אינו מסיר תוכנות ריגול. עם זאת, באפשרותך להשתמש ב- Microsoft Security Essentials כדי לזהות ולהסיר תוכנות ריגול.
לחץ כאן כדי להוריד את יסודות האבטחה של Microsoft
אין לך להפוך ללא זמין או להסיר תוכנית האנטי-וירוס כשמתקינים את הכלי להסרת תוכנות זדוניות של Microsoft. עם זאת, אם תוכנה זדונית נפוצה פגעה במחשב שלך, תוכנית האנטי-וירוס עלולה לאתר תוכנה זדונית זו ואת עלולה למנוע את כלי ההסרה להסיר אותה כאשר כלי ההסרה פועל. במקרה זה, באפשרותך להשתמש תוכנית האנטי-וירוס כדי להסיר את התוכנה הזדונית.

מאחר הכלי להסרת תוכנות זדוניות של Microsoft אינו מכיל וירוס או תולעת, כלי ההסרה לבדו לא אמור להפעיל את תוכנית האנטי-וירוס שלך. עם זאת, אם תוכנה זדונית פגעה במחשב שלך לפני שהתקנת תוכנית אנטי-וירוס מעודכנת, תוכנית האנטי-וירוס עלולה שלא לאתר תוכנה זדונית זו עד אשר הכלי ינסה להסיר אותה.
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end collapsed

כיצד להוריד ולהפעיל את הכלי להסרת תוכנות זדוניות של Microsoft

כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start collapsed
ניתן להוריד ולהפעיל את הכלי להסרת תוכנות זדוניות של Microsoft אם במחשב שלך פועל Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003 או Windows XP.

כווץ את התמונההרחב את התמונה
2683283
הערה אין אפשרות להוריד ולהפעיל את הכלי אם אתה מפעיל MicrosoftWindows 98, Windows Millennium Edition או NT4.0 של Microsoft Windows.

הדרך הקלה ביותר להוריד ולהפעיל את הכלי היא להפעיל את העדכונים onAutomatic. הפעלת עדכונים אוטומטיים מבטיחה שתקבל thetool באופן אוטומטי מדי חודש. אם התכונה ' עדכונים אוטומטיים ' מופעלת, youhave כבר היה מקבל גירסאות חדשות של כלי זה מדי חודש. הכלי פועל במצב inquiet, אלא אם הוא מאתר פגיעה. אם לא קיבלת הודעה של aninfection, נמצאה ללא תוכנות זדוניות המצריכות את תשומת ליבך.

כווץ את התמונההרחב את התמונה
2683283
הערה אם במחשב שלך פועל Windows XP Service Pack 2 (SP2), עדכונים אוטומטיים מופעלת כברירת מחדל.

האם אתה בטוח אם הפעלת עדכונים אוטומטיים? בצע את השלבים הבאים כדי לקבוע אם עדכונים אוטומטיים מופעלת: הפעל את העדכונים האוטומטיים של Windows. כדי שאנחנו להפעיל עדכונים אוטומטיים עבורך, עבור אל ה "תקנו עבורי"מקטע. אם מעדיף הפעלת עדכונים אוטומטיים בעצמך, עבור אל ה "אני מעדיף לתקן בעצמי"מקטע.

תקנו עבורי

כדי לתקן בעיה זו באופן אוטומטי, לחץ על הקישור תיקון בעיה זו . לאחר מכן לחץ על הפעלה בתיבת הדו-שיח הורדת קובץ , ובצע את השלבים באשף זה.
כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
להפעיל עדכונים אוטומטייםלבטל עדכונים אוטומטיים
פתור בעיה זו
Microsoft Fix it 50362
פתור בעיה זו
Microsoft Fix it 50363


כווץ את התמונההרחב את התמונה
2683283
הערה ייתכן שאשף זה יוצג באנגלית בלבד. עם זאת, התיקון האוטומטי פועל גם עבור גירסאות Windows בשפות אחרות.

כווץ את התמונההרחב את התמונה
2683283
הערה אם אינך נמצא מול המחשב שבו אירעה הבעיה, תוכל לשמור את התיקון האוטומטי בכונן הבזק או בתקליטור ולאחר מכן תוכל להפעיל אותו במחשב שבו אירעה הבעיה.

אני מעדיף לתקן בעצמי

כדי להפעיל עדכונים אוטומטיים בעצמך, בצע את השלבים בטבלה הבאה למערכת ההפעלה שפועלת במחשב שלך:
כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
אם במחשב שלך פועלתבצע את הפעולות הבאות:
Windows 7
 1. לחץ על התחל
  כווץ את התמונההרחב את התמונה
  Startbutton
  , הצבע על כל התוכניותולאחר מכן לחץ עלWindows Update.
 2. בחלונית הימנית, לחץ על Changesettings.
 3. לחץ כדי לבחור התקן updatesautomatically (מומלץ).
 4. תחת עדכונים מומלצים, clickto בחר בתיבת הסימון תן לי עדכונים באותו אופן שבו שאני מקבל עדכונים חשובים מומלצים ולאחר מכן לחץ עלאישור. אם תתבקש לספק סיסמת מנהל או forconfirmation, הקלד את הסיסמה או ספק את האישור. מעבר אל שלב 3.
Windows Vista
 1. לחץ על התחל
  כווץ את התמונההרחב את התמונה
  Startbutton
  , הצבע על כל התוכניותולאחר מכן לחץ עלWindows Update.
 2. בחלונית הימנית, לחץ על Changesettings.
 3. לחץ כדי לבחור התקן updatesautomatically (מומלץ).
 4. תחת עדכונים מומלצים, clickto בחר בתיבת הסימון כלול עדכונים מומלצים בעת הורדה, התקנה או יידוע שלי אודות עדכונים ולאחר מכן לחץ עלאישור. אם תתבקש לספק סיסמת מנהל או forconfirmation, הקלד את הסיסמה או ספק את האישור. מעבר אל שלב 3.
Windows XP או Windows Server 2003
 1. לחץ על התחל, לחץ עללוח הבקרהולאחר מכן לחץ על ביצועים andMaintenance.
 2. לחץ על מערכת. מופיעה תיבת SystemProperties .
 3. בכרטיסיה עדכונים אוטומטיים , לחץ על כדי לבחור את isselected תיבת הסימון אוטומטי (מומלץ) ולאחר מכן לחץ על אישור.

וידאו: כיצד להפעיל את העדכונים האוטומטיים ב- Windows 7


כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets video1
רכיב uuid =beba3f86-dff1-4b23-baaa-d94f400b2d1f
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets video2


הורד את הכלי להסרת תוכנות זדוניות. אתה mustaccept תנאי רשיון התוכנה של Microsoft. תנאי הרשיון הם onlydisplayed בפעם הראשונה שתיגש ל'עדכונים אוטומטיים.

כווץ את התמונההרחב את התמונה
2683283
הערה לאחר שתסכים לתנאי הרישיון באופן חד-פעמי, תוכל לקבל גירסאות עתידיות של הכלי להסרת תוכנות זדוניות מבלי להיכנס למחשב כמנהל מערכת.
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end collapsed

כאשר הכלי להסרת תוכנות זדוניות מאתר תוכנה זדונית

כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start collapsed
הכלי להסרת תוכנות זדוניות פועל במצב שקט. אם הוא מזהה תוכנה זדונית במחשב, בפעם הבאה שתיכנס למחשב כמנהל מחשב, בלון יופיעו באזור הדיווח ויידע אותך לגבי האיתור.

מבצע סריקה מלאה

אם הכלי מוצא תוכנה זדונית, ייתכן שתתבקש לבצע סריקה מלאה. אנו ממליצים לבצע את הסריקה. סריקה מלאה כוללת סריקה מהירה ואחריה סריקה מלאה של המחשב, בין אם אותרה תוכנה זדונית במהלך הסריקה המהירה. סריקה זו עשויה לארוך מספר שעות להשלמת כיוון שהיא תסרוק את כל הכוננים הקבועים והנשלפים. עם זאת, כונני רשת ממופים לא ייסרקו.

הסרת קבצים מזיקים

אם התוכנה הזדונית שינתה קבצים (נגוע) ב- yourcomputer, תתבקש הכלי להסרת תוכנות זדוניות מ- thosefiles. אם התוכנה הזדונית שינתה את הגדרות הדפדפן שלך, homepagemay שלך ישתנה אוטומטית לדף זה מעניק לך הנחיות אודות אופן torestore הגדרות אלה.

ניתן לנקות קבצים ספציפיים או את כל הקבצים theinfected הכלי מוצא. שים לב שחלק מהנתונים יאבדו possibleduring תהליך זה. כמו כן, שים לב כי ייתכן שהכלי לא יצליח לשחזר somefiles למצבם המקורי לפני הפגיעה.

Mayrequest כלי ההסרה שתפעיל מחדש את המחשב כדי להשלים את ההסרה של תוכנות somemalicious, או להנחות אותך לבצע פעולות באופן ידני כדי completethe את ההסרה של תוכנות זדוניות. כדי להשלים את ההסרה, עליך usean מוצר אנטי-וירוס מעודכן.

דיווח על פרטי הפגיעה ל- Microsoft

הכלי להסרת תוכנות זדוניות ישלח מידע בסיסי ל- Microsoft אם הכלי מאתר תוכנה זדונית או ימצא שגיאה. מידע זה ישמש למעקב אחר מידת השכיחות של וירוסים. ללא פרטים אישיים ניתנים לזיהוי הקשורים אליך או אל המחשב נשלח יחד עם הדוח זו.
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end collapsed

כיצד להסיר את הכלי להסרת תוכנות זדוניות

כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding start collapsed
הכלי להסרת תוכנות זדוניות אינו משתמש כמתקין. בדרך כלל, כשמפעילים את הכלי להסרת תוכנות זדוניות, הוא יוצר ספריה זמנית בעלת שם אקראי בכונן הבסיס של המחשב. ספריה זו מכילה כמה קבצים, והיא כוללת את הקובץ Mrtstub.exe. רוב הזמן, תיקיה זו נמחקת באופן אוטומטי לאחר שהכלי מסיים את פעולתו או לאחר בפעם הבאה שתפעיל את המחשב. עם זאת, תיקיה זו עשויה לא תמיד יימחקו באופן אוטומטי. במקרים אלה, באפשרותך למחוק תיקיה זו באופן ידני, ואת זה אין השפעה שלילית על המחשב.
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets folding end collapsed

כיצד לקבל תמיכה

עזרה בהגנה על המחשב בו פועל Windows מפני וירוסים ותוכנות זדוניות: פתרון וירוס ומרכז האבטחה
פתרונות אבטחה עבור מומחי IT: פתרון בעיות האבטחה TechNet ותמיכה
עזרה בהתקנת עדכונים: תמיכה עבור Microsoft Update
תמיכה מקומית בהתאם למדינה שלך: תמיכה בינלאומית.

מידע נוסף עבור משתמשים מתקדמים

לחץ כאן כדי להציג/להסתיר פתרון
Microsoft DownloadCenter
TheMalicious פריסת הכלי להסרת תוכנות enterpriseenvironment
תנאים מוקדמים להפעלת RemovalTool תוכנה זדונית
תומך בבוררי שורת forcommand
מידע על המהדורה Usageand
רכיב הדיווח
תוצאות סריקה אפשריות
שאלות נפוצות אודות הכלי זדוניות של SoftwareRemoval

סעיף זה מיועד למשתמשי מחשב מתקדמים. אם אינך חש בנוח עם שיטות מתקדמות לפתרון בעיות, מומלץ לבקש עזרה ממישהו או לפנות למחלקת התמיכה. לקבלת מידע נוסף אודות אופן הפניה למחלקת התמיכה של Microsoft, עבור אל ה התמיכה של Microsoft אתר האינטרנט.

מרכז ההורדות של Microsoft

באפשרותך להוריד את הכלי להסרת תוכנות זדוניות באופן ידני ממרכז ההורדות של Microsoft. הקבצים הבאים זמינים להורדה ממרכז ההורדות של Microsoft:

עבור מערכות מבוססות x86 של 32 סיביות:


כווץ את התמונההרחב את התמונה
הורד
Downloadthe x 86 להסרת תוכנות זדוניות החבילה כעת.


עבור מערכות מבוססות-x64 של 64 סיביות:


כווץ את התמונההרחב את התמונה
הורד
הורד כעת את חבילת להסרת תוכנות זדוניות 64 x.

שחרר תאריך: אוגוסט 12, 2014

לקבלת מידע נוסף אודות אופן ההורדה של קובצי תמיכה של Microsoft, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
119591 כיצד לקבל קבצי תמיכה של Microsoft משירותים מקוונים
Microsoft סרקה קובץ זה לאיתור וירוסים. Microsoft השתמשה בתוכנת איתור הווירוסים העדכנית ביותר שהיתה זמינה בתאריך פרסום הקובץ. הקובץ מאוחסן בשרתים בעלי אבטחה מוגברת המסייעים למנוע שינויים בלתי מורשים בקובץ.

פריסת הכלי להסרת תוכנות זדוניות בסביבה ארגונית

אם אתה מנהל IT המעוניין abouthow מידע נוסף כדי לפרוס את הכלי בסביבה ארגונית, לחץ על מספר followingarticle כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
891716 פריסה של הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות בסביבה ארגונית
מאמר זה כולל מידע aboutMicrosoft Systems Management Server (SMS), Services(SUS) עדכון תוכנה של Microsoft ו- Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA).

תנאים מוקדמים להפעלת הכלי להסרת תוכנות זדוניות

אלא אם צוין אחרת, המידע בפרק זה חל על דרכים allthe ניתן להוריד ולהפעיל את הכלי להסרת תוכנות זדוניות:
 • Microsoft Update
 • Windows Update
 • עדכונים אוטומטיים
 • מרכז ההורדות של Microsoft
 • אתר האינטרנט של הכלי להסרת תוכנות זדוניות ב- Microsoft.com
כדי להפעיל את הכלי להסרת תוכנות זדוניות, followingconditions נדרשים:
 • המחשב חייב לפעול Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003 או Windows XP.
 • אתה חייב להיכנס למחשב באמצעות חשבון isa חבר בקבוצה Administrators. אם לחשבון הכניסה שלך אין הרשאות therequired, הכלי ייסגר. אם הכלי אינו מופעל ב- quietmode, הוא מציג תיבת דו-שיח שמתארת את הכשל.
 • אם הכלי יותר 60 ימים מיושנת, tooldisplays תיבת דו-שיח הממליצה להוריד את הגירסה העדכנית ביותר של הכלי.

תמיכה עבור בוררי שורת הפקודה

הכלי להסרת תוכנות זדוניות תומך הפקודה ארבע-lineswitches:
כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
מתגמטרה
/Qאו/שקטשימוש במצב שקט. אפשרות זו מעלימה את userinterface של הכלי.
/?מציג תיבת דו-שיח המפרטת את הפקודה-lineswitches.
/Nפועל במצב איתור-בלבד. במצב זה, malicioussoftware ידווח למשתמש, אך לא יוסרו.
/Fכופה סריקה מורחבת של המחשב.
/F: Yכוחות מורחבת סריקה של המחשב ושל automaticallycleans כל פגיעה שתימצא.

פרטי שימוש והפצה

כאשר מורידים את הכלי מ- Microsoft Update או אדכונים אוטומטיים ולאחר אותרה תוכנה זדונית במחשב, willrun הכלי במצב שקט בפעם הבאה. אם מאותרת תוכנה זדונית במחשב, בפעם הבאה שמנהל מערכת יתחבר למחשב, willappear בלון באזור ההודעות כדי ליידע אותך לגבי האיתור. לקבלת מידע נוסף על האיתור, לחץ על הבלון.

בעת הורדת thetool ממרכז ההורדות של Microsoft, הכלי יציג של interfacewhen המשתמש הוא פועל. עם זאת, אם תספק את בורר שורת הפקודה /Q , הוא פועל במצב שקט.

מידע על המהדורה

הכלי להסרת תוכנות זדוניות מתפרסם בכל secondTuesday בכל חודש. כל אחת מהמהדורות של הכלי מסייעת לזהות ו- removecurrent, התוכנות הזדוניות הנפוצות. זה includesviruses של תוכנות זדוניות, תולעים וסוסים טרויאניים. Microsoft משתמשת במספר מדדים כדי determinethe מהי השכיחות של משפחת תוכנות זדוניות מסוימת והנזק אשר ניתן beassociated איתו.

הטבלה הבאה מפרטת את softwarethat זדוניות שהכלי יכול להסיר. הכלי יכול להסיר גם את כל הווריאציות הידועות בעת thetime של מהדורת. הטבלה מפרטת גם הגירסה של הכלי זה firstincluded איתור והסרה של משפחת התוכנות הזדוניות.

Eachrelease של הכלי היא מצטברת. כלומר, כל אחת מהמהדורות לא רק מסייעת detectand להסיר משפחות חדשות של תוכנות זדוניות, אלא גם מסייעת לאתר ולהסיר תוכנות זדוניות allthe מכוסה בגירסאות קודמות. גם הם משתנים חדשים של malicioussoftware אשר זוהו והוסרו במהדורות קודמות מכוסות ineach מהמהדורות החודשיות.

מאמר מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base זה יהיה beupdated עם מידע עבור כל אחת מהמהדורות החודשיות כך מספר מאמר therelevant נותר ללא שינוי. השם של הקובץ יהיה toreflect שהשתנתה גירסת הכלי. לדוגמה, שם הקובץ של 2005 גירסה של ינואר הוא Windows KB890830 ENU.exe, והוא שם הקובץ של 2005 גירסה של פברואר Windows-KB890830 גירסה 1.1-ENU.exe.
כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
משפחת תוכנות זדוניותToolversionדרגת חומרה נוכחית
Win32/BerbewJanuary2005 (V 1.0)נמוכה
Win32/Doomjuiceינואר 2005 (V 1.0)נמוכה
Win32/Gaobotינואר 2005 (V 1.0)מתון
Win32/MSBlastינואר 2005 (V 1.0)נמוכה
Win32/MydoomJanuary2005 (V 1.0)נמוכה
Win32/Nachiינואר 2005 (V 1.0)נמוכה
Win32/SasserJanuary2005 (V 1.0)נמוכה
Win32/ZindosJanuary2005 (V 1.0)נמוכה
Win32/KorgoFebruary2005 (V 1.1)נמוכה
Win32/Netskyפברואר 2005 (V 1.1)מתון
Win32/RandexFebruary2005 (V 1.1)נמוכה
Win32/ZafiFebruary2005 (V 1.1)נמוכה
Win32/BagleMarch2005 (V 1.2)מתון
Win32/BropiaMarch2005 (V 1.2)נמוכה
Win32/GowehMarch2005 (V 1.2)נמוכה
Win32/SoberMarch2005 (V 1.2)מתון
Win32/SobigMarch2005 (V 1.2)נמוכה
Win32 / Hackdef * *April2005 (V 1.3)מתון
Win32/MimailApril2005 (V 1.3)נמוכה
Win32/RbotApril2005 (V 1.3)מתון
Win32/SdbotMay2005 (V 1.4) מתון
WinNT/IsproMay2005 (V 1.4)נמוכה
WinNT/FURootkitMay2005 (V 1.4)מתון
Win32/KelvirJune2005 (V 1.5)נמוכה
Win32/LovgateJune2005 (V 1.5)נמוכה
Win32/MytobJune2005 (V 1.5)נמוכה
Win32/SpybotJune2005 (V 1.5)מתון
Win32/HactyJuly2005 (V 1.6)נמוכה
Win32/OptixJuly2005 (V 1.6)נמוכה
Win32/OptixproJuly2005 (V 1.6)נמוכה
Win32/Purstiuיולי 2005 (V 1.6)נמוכה
Win32/Wootbot יולי 2005 (V 1.6)נמוכה
Win32/Bagzאוגוסט 2005 (V 1.7)נמוכה
Win32/Dumaruאוגוסט 2005 (V 1.7)נמוכה
Win32/Spyboterאוגוסט 2005 (V 1.7)נמוכה
Win32/Zotob.Aאוגוסט 2005 a (V 1.7.1)נמוכה
Win32/Zotob.Bאוגוסט 2005 a (V 1.7.1)נמוכה
Win32/Zotob.Cאוגוסט 2005 a (V 1.7.1)נמוכה
Win32/Zotob.Dאוגוסט 2005 a (V 1.7.1)נמוכה
Win32/Zotob.Eאוגוסט 2005 a (V 1.7.1)נמוכה
Win32/Bobax.OAugust2005 (V 1.7.1)מתון
Win32/Esbot.Aאוגוסט 2005 a (V 1.7.1)נמוכה
Win32/Rbot.MAאוגוסט 2005 a (V 1.7.1)נמוכה
Win32/Rbot.MBאוגוסט 2005 a (V 1.7.1)נמוכה
Win32/Rbot.MCאוגוסט 2005 a (V 1.7.1)נמוכה
Win32/Bobaxספטמבר 2005 (V 1.8) מתון
Win32/Esbotספטמבר 2005 (V 1.8) נמוכה
Win32/Gaelספטמבר 2005 (V 1.8) מתון
Win32/Yahaספטמבר 2005 (V 1.8) נמוכה
Win32/Zotobספטמבר 2005 (V 1.8) נמוכה
Win32/Antinnyאוקטובר 2005 (V 1.9) מתון
Win32/Gibeאוקטובר 2005 (V 1.9) נמוכה
Win32/Mywifeאוקטובר 2005 (V 1.9) נמוכה
Win32/Wukillאוקטובר 2005 (V 1.9) מתון
Win32/Bugbearנובמבר 2005 (V 1.10) נמוכה
Win32/Codbotנובמבר 2005 (V 1.10) נמוכה
Win32/Mabutuנובמבר 2005 (V 1.10) נמוכה
Win32/Opaservנובמבר 2005 (V 1.10) נמוכה
Win32/Swenנובמבר 2005 (V 1.10) נמוכה
Win32/IRCBotDecember2005 (V 1.11)מתון
Win32/RyknosDecember2005 (V 1.11)נמוכה
WinNT/F4IRootkitDecember2005 (V 1.11)מתון
Win32/BofraJanuary2006 (V 1.12)נמוכה
Win32/MaslanJanuary2006 (V 1.12)נמוכה
Win32/PariteJanuary2006 (V 1.12)מתון
Win32/AlcanFebruary2006 (V 1.13)מתון
Win32/BadtransFebruary2006 (V 1.13)נמוכה
Win32/EyevegFebruary2006 (V 1.13)נמוכה
Win32/MagistrFebruary2006 (V 1.13)נמוכה
Win32/AtakMarch2006 (V 1.14)נמוכה
Win32/TorvilMarch2006 (V 1.14)נמוכה
Win32/ZlobMarch2006 (V 1.14)מתון
Win32/LockskyApril2006 (V 1.15)מתון
Win32/ReatleApril2006 (V 1.15)נמוכה
Win32/VallaApril2006 (V 1.15)נמוכה
Win32/EvamanMay2006 (V 1.16)נמוכה
Win32/GandaMay2006 (V 1.16)נמוכה
Win32/PlexusMay2006 (V 1.16)נמוכה
Win32/CissiJune2006 (V 1.17)נמוכה
Win32/FizzerJune2006 (V 1.17)נמוכה
Win32/AlemodJuly2006 (V 1.18)מתון
Win32/ChirJuly2006 (V 1.18)מתון
Win32/HupigonJuly2006 (V 1.18)מתון
Win32/NsagJuly2006 (V 1.18)נמוכה
Win32/BankerAugust2006 (V 1.19)מתון
Win32/JeefoAugust2006 (V 1.19)מתון
Win32/BancosSeptember2006 (V 1.20)מתון
Win32/SinowalSeptember2006 (V 1.20) מתון
Win32/HarnigOctober2006 (V 1.21) נמוכה
Win32/PassalertOctober2006 (V 1.21) נמוכה
Win32/TibsOctober2006 (V 1.21) מתון
Win32/BrontokNovember2006 (V 1.22) מתון
Win32/Beenutבדצמבר 2006 (V 1.23) נמוכה
Win32/HaxdoorJanuary2007 (V 1.24) מתון
WinNT/HaxdoorJanuary2007 (V 1.24) מתון
Win32/StrationFebruary2007 (V 1.25)מתון
Win32/MitgliederFebruary2007 (V 1.25)נמוכה
Win32/AlureonMarch2007 (V 1.27)מתון
Win32/FunnerApril2007 (V 1.28)נמוכה
Win32/Renosבמאי 2007 (V 1.29)מתון
Win32/Allapleיוני 2007 (V 1.30)מתון
Win32/BuskyJuly2007 (V 1.31)מתון
Win32/Virut.AAugust2007 (V 1.32)מתון
Win32/Virut.BAugust2007 (V 1.32)מתון
Win32/ZonebacAugust2007 (V 1.32)מתון
Win32/NuwarSeptember2007 (V 1.33)מתון
Win32/RJumpOctober2007 (V 1.34)מתון
Win32/ConHookNovember2007 (V 1.35) מתון
Win32/FotomotoDecember2007 (V 1.36)מתון
Win32/CutwailJanuary2008 (V 1.37)מתון
Win32/LdpinchFebruary2008 (V 1.38)מתון
Win32/VirtumondeMarch2008 (V 1.39) מתון
Win32/VundoMarch2008 (V 1.39) מתון
Win32/NewaccMarch2008 (V 1.39) מתון
Win32/Oderoorבמאי 2008 (V 1.41)מתון
Win32/CaptiyaMay2008 (V 1.41)מתון
Win32/CorripioJune2008 (V 1.42)מתון
Win32/FrethogJune2008 (V 1.42) מתון
Win32/TaterfJune2008 (V 1.42) מתון
Win32/StorarkJune2008 (V 1.42) מתון
Win32/TilcunJune2008 (V 1.42) מתון
Win32/ZutenJune2008 (V 1.42) מתון
Win32/CeekatJune2008 (V 1.42) מתון
Win32/LolydaJune2008 (V 1.42) מתון
Win32/Horstביולי 2008 (V 2.0)מתון
Win32/MatcashAugust2008 (V 2.1) מתון
Win32/SlenfbotSeptember2008 (V 2.2)מתון
Win32/RustockOctober2008 (V 2.3)מתון
Win32/FakeSecSenNovember2008 (V 2.4)מתון
Win32/GimmivNovember2008 (V 2.4)מתון
Win32/FakeXPADecember2008 (V 2.5)מתון
Win32/YektelDecember2008 (V 2.5)מתון
Win32/BanloadJanuary2009 (V 2.6)מתון
Win32/Conficker.January2009 (V 2.6)גבוהה
Win32/Srizbiפברואר 2009 (V 2.7)מתון
Win32/KoobfaceMarch2009 (V 2.8)מתון
Win32/Waledacבאפריל 2009 (V 2.9)מתון
Win32/Winwebsecבמאי 2009 (V 2.10) מתון
Win32/InternetAntivirusJune2009 (V 2.11)מתון
Win32/FakeSpyproJuly2009 (V 2.12)מתון
Win32/FakeReanבאוגוסט 2009 (V 2.13)מתון
Win32/Bredolabבספטמבר 2009 (V 2.14)מתון
Win32/Daursoבספטמבר 2009 (V 2.14)מתון
Win32/FakeScantiאוקטובר 2009 (V 3.0)מתון
Win32/FakeVimesמנובמבר 2009 (V 3.1)מתון
Win32/PrivacyCenterמנובמבר 2009 (V 3.1) מתון
Win32/Hamweqדצמבר 2009 (V 3.2) מתון
Win32/Rimecudבינואר 2010 (V 3.3) מתון
Win32/Pushbotפברואר 2010 (V 3.4) מתון
Win32/Helpudמרץ 2010 (V 3.5) מתון
Win32/Maganiaבאפריל 2010 (V 3.6) מתון
Win32/Oficlaייתכן 2010 (V 3.7)מתון
Win32/FakeInitיוני 2010 (V 3.8)מתון
Win32/Bubnixיולי 2010 (V 3.9) מתון
Win32/Stuxnetאוגוסט 2010 (V 3.10)מתון
Win32/CplLnkאוגוסט 2010 (V 3.10)מתון
Worm:Win32/Vobfus.gen!Aאוגוסט 2010 (V 3.10)מתון
Worm:Win32/Vobfus.gen!Bאוגוסט 2010 (V 3.10)מתון
Worm:Win32/Vobfus.gen!Cאוגוסט 2010 (V 3.10)מתון
Worm: Win32 / Vobfus! dllאוגוסט 2010 (V 3.10)מתון
Worm:Win32/Sality.AUאוגוסט 2010 (V 3.10)מתון
Virus:Win32/Sality.AUאוגוסט 2010 (V 3.10)מתון
קוד טרויאני: WinNT / Salityאוגוסט 2010 (V 3.10)מתון
Win32/FakeCogספטמבר 2010 (V 3.11)מתון
Win32/Vobfusספטמבר 2010 (V 3.11) מתון
Win32/Zbotאוקטובר 2010 (V 3.12) מתון
Win32/FakePAVנובמבר 2010 (V 3.13)מתון
Worm:Win32/Sality.ATנובמבר 2010 (V 3.13)מתון
Virus:Win32/Sality.ATנובמבר 2010 (V 3.13)מתון
Win32/Qakbotדצמבר 2010 (V 3.14)מתון
Win32/Lethicינואר 2011 (V 3.15)מתון
Win32/Cycbotפברואר 2011 (V 3.16)מתון
Win32/Renocideמארס 2011 (V 3.17)מתון
Win32/Afcoreאפריל 2011 (V 3.18) מתון
Win32/Ramnitמאי 2011 (V 3.19) מתון
Win32/Rorpianיוני 2011 (V 3.20) מתון
Win32/Yimfocaיוני 2011 (V 3.20) מתון
Win32/Nuqelיוני 2011 (V 3.20) מתון
Win32/Tracurיולי 2011 (V 3.21) מתון
Win32/Dursgיולי 2011 (V 3.21) מתון
Win32/FakeSysdefאוגוסט 2011 (V 3.22) מתון
Win32/Hilotiאוגוסט 2011 (V 3.22) מתון
Win32/Bamitalספטמבר 2011 (V 4.0)מתון
Win32/Kelihosספטמבר 2011 (V 4.0) מתון
Win32/EyeStyeאוקטובר 2011 (V 4.1) מתון
Win32/Poisonאוקטובר 2011 (V 4.1) מתון
Win32/Dofoilנובמבר 2011 (V 4.2) מתון
Win32/Carberpנובמבר 2011 (V 4.2) מתון
Win32/Cridexנובמבר 2011 (V 4.2) מתון
Win32/Helompyדצמבר 2011 (V 4.3) מתון
Win32/Sefnitינואר 2012 (V 4.4) מתון
Win32/Pramroבפברואר 2012 (V 4.5) מתון
Win32/Fareitבפברואר 2012 (V 4.5) מתון
Win32/Dorkbotמרץ 2012 (V 4.6) מתון
Win32/Hiolesמרץ 2012 (V 4.6) מתון
Win32/Yeltminkyמרץ 2012 (V 4.6) מתון
Win32/Pluzoks.Aמרץ 2012 (V 4.6) מתון
Win32/Claretoreאפריל 2012 (V 4.7) מתון
Win32/Bocinexאפריל 2012 (V 4.7) מתון
Win32/Gamarueאפריל 2012 (V 4.7) מתון
Win32/Unruyמאי 2012 (V 4.8) מתון
Win32/Dishigyמאי 2012 (V 4.8) מתון
Win32/Cleamanיוני 2012 (V 4.9) מתון
Win32/Kuluozיוני 2012 (V 4.9) מתון
Win32/Bafruzאוגוסט 2012 (V 4.11)חמורות
Win32/Matsnuאוגוסט 2012 (V 4.11)חמורות
Win32/Medfosבספטמבר 2012 (V 4.12) חמורות
Win32/Nitolבאוקטובר 2012 (V 4.13)חמורות
Win32/OneScanבאוקטובר 2012 (V 4.13)חמורות
Win32/Folstartבנובמבר 2012 (V 4.14) חמורות
Win32/Weelsofבנובמבר 2012 (V 4.14) חמורות
Win32/Phorpiexבנובמבר 2012 (V 4.14) חמורות
Win32/Phdetדצמבר 2012 (V 4.15) חמורות
Win32/Ganelpבינואר 2013 (V 4.16) חמורות
Win32/Lefgrooבינואר 2013 (V 4.16) חמורות
Win32/Sirefefפברואר 2013 (V 4.17)חמורות
Win32/Wecyklerמרץ 2013 (V 4.18) חמורות
Win32/Babonockבאפריל 2013 (V 4.19) חמורות
Win32/Redymsבאפריל 2013 (V 4.19) חמורות
Win32/Vesenlosowבאפריל 2013 (V 4.19) חמורות
Win32/fakedefייתכן 2013 (V 4.20) חמורות
Win32/Vicenorייתכן 2013 (V 4.20) חמורות
Win32/Kexqoudייתכן 2013 (V 4.20) חמורות
Win32/Tupymיוני 2013 (V 4.21) חמורות
Win32/Simdaבספטמבר 2013 (V 5.4) חמורות
Win32/Shiotob2013 באוקטובר (V 5.5)חמורות
Win32/Foidan2013 באוקטובר (V 5.5)חמורות
Win32/Deminnixבנובמבר 2013 (V 5.6)חמורות
Win32/Napolarבנובמבר 2013 (V 5.6)חמורות
Win32/Rotbrowדצמבר 2013 (V 5.7)חמורות
MSIL/Bladabindiבינואר 2014 (V 5.8)חמורות
VBS/Jenxcus2014 בפברואר (V 5.9)חמורות
Win32/Wysototמרץ 2014 (V 5.10)חמורות
MSIL/Spacekitoמרץ 2014 (V 5.10)חמורות
Win32/Ramdoבאפריל 2014 (V 5.11)חמורות
Win32/Kilimבאפריל 2014 (V 5.11)חמורות
Win32/Miurefייתכן 2014 (V 5.12)חמורות
Win32/Filcoutייתכן 2014 (V 5.12)חמורות
Win32/Necursביוני 2014 (V 5.13)חמורות
Win32/Caphawיולי 2014 (V 5.14)חמורות
Win32/Bepushיולי 2014 (V 5.14)חמורות
Win32/Lecpetex2014 באוגוסט (V 5.15)חמורות
* דרגת מתייחס דירוגי הסיכון התראת וירוס המופיעות באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/rating.mspx
שים לב, דרגות החומרה של איומים ייתכן updatedoccasionally לקחת בחשבון שינויים במידת השכיחות ו- otherfactors.

* * W32/Hackdef בדרך כלל מסתירה אחרים שעלולים להיות unwantedsoftware במחשב. אם כלי הניקוי מדווח זה wasdetected W32/Hackdef במחשב, אנו ממליצים מאוד להפעיל סריקה withup תאריך אנטי-וירוס ותוכנות נגד תוכנות ריגול (ראהhttp://www.microsoft.com/security/pc-security/spyware-prevent.aspx).אם ברצונך להציג את התוכנה הסתרה של W32/Hackdef, לפתוח תחילה קובץ thelog עבור כלי הניקוי (% Windir%\Debug\Mrt.log). לאחר מכן, במקטע "תוצאות Possiblescanning", מצא השורה או השורות הפתק שנמצא בתיקיה whichWin32/Hackdef. באותה תיקייה, אתה אמור למצוא את הקובץ Win32/Hackdefconfiguration בעל סיומת שם קובץ ini. להציג את זה todetermine קובץ התוכנה הסתרה של Win32/Hackdef במחשב.

תוכנות זדוניות שאינו מפורט בטבלה זו לא שאותרו והוסרו לא על-ידי הכלי. כדי לסרוק ולהסיר תוכנות זדוניות אחרות, השתמש במוצר אנטי-וירוס עדכנית. לקבלת מידע נוסף, עבור אתר האינטרנט של Microsoft להגנה על המחשב האישי הבא:
http://www.microsoft.com/security/scanner/en-us/default.aspx

רכיב הדיווח

הכלי להסרת תוכנות זדוניות ישלח מידע כדי Microsoftif אותו שיאתר תוכנה זדונית או ימצא שגיאה. Informationthat מסוים נשלח ל- Microsoft כולל הפריטים הבאים:
 • השם של תוכנה זדונית זו isdetected
 • תוצאת להסרת תוכנות זדוניות
 • גירסת מערכת ההפעלה
 • אזור מערכת ההפעלה.
 • ארכיטקטורת המעבד
 • מספר הגירסה של הכלי
 • מחוון הערות אם הכלי מופעל על-ידי Microsoft Update, Windows Update, עדכונים אוטומטיים, במרכז ההורדות או מאתר האינטרנט
 • GUID לא אנונימי
 • הצפנת hash חד-כיוונית (MD5) של הנתיב ושם הקובץ של כל קובץ תוכנות זדוניות הוסר מ- thecomputer
אם אותרה תוכנה זדונית כלשהי במחשב, thetool מבקש ממך לשלוח מידע ל- Microsoft בנוסף למה שצוין כאן.אתה מתבקש בכל המקרים, והוא מידע זה נשלח onlywith את הסכמתך. המידע הנוסף יכלול את הפעולות הבאות:
 • הקבצים החשודים תוכנה זדונית. Thetool יאתר הקבצים אלה עבורך.
 • הצפנת hash חד-כיוונית (MD5) של כל filesthat חשודים מזוהים.
באפשרותך להשבית את תכונת הדיווח. לקבלת מידע אודות ביטול רכיב הדיווח וכיצד למנוע מהכלי לשלוח מידע ל- Microsoft, ראה את המאמר בסיס הידע Microsoft
891716 פריסה של הכלי של Microsoft Windows להסרת תוכנות זדוניות בסביבה ארגונית

תוצאות סריקה אפשריות

לאחר הפעלת הכלי, יש באפשרותך removaltool הדוח למשתמש אחת מארבע תוצאות עיקריות:
 • לא נמצאה פגיעה.
 • לפחות פגיעה אחת נמצאה ו- wasremoved.
 • פגיעה נמצא אך לא הוסר. Resultwill זו תוצג אם נמצאו קבצים חשודים במחשב. כדי helpremove קבצים אלה, עליך להשתמש במוצר אנטי-וירוס עדכנית.
 • פגיעה נמצאה והוסרה חלקית. Tocomplete את ההסרה, עליך להשתמש antivirusproduct מעודכנים.

שאלות נפוצות אודות הכלי להסרת תוכנות זדוניות

 • Q1: כלי זה חתום דיגיטלית על-ידי Microsoft?
  A1: כן.
 • Q2: איזה סוג של מידע קובץ יומן הרישום מכיל?
  A2: לקבלת מידע אודות קובץ יומן הרישום, עיין במאמר בסיס הידע Microsoft
  891716 פריסה של MicrosoftWindows הכלי להסרת תוכנות זדוניות בסביבה ארגונית
 • Q3: באפשרותך זה ניתן להפיץ את הכלי?
  A3: כן. לכל התנאים של תנאי הרשיון של כלי זה, הכלי ניתן beredistributed. עם זאת, עליך לוודא שאתה מפיץ את latestversion של הכלי.
 • מאושרות עבור רבעון 4: כיצד אוכל לדעת כי אני משתמש בגירסה העדכנית ביותר של הכלי?
  A4: אם אתה משתמש Windows 7, Windows Vista, Windows XP או Windows Server 2003 משתמש, השתמש Microsoft Update או את הפונקציונליות של עדכונים אוטומטיים ' של Microsoft Update כדי מחשב אם אתה משתמש בגירסה העדכנית ביותר של הכלי. אם בחרת שלא להשתמש ב- Microsoft Update, ואם אתה Windows 7, Windows Vista, Windows XP או Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1) משתמש, להשתמש באתר Windows Update. לחלופין, השתמש את הפונקציונליות של עדכונים אוטומטיים של Windows Update כדי מחשב אם אתה משתמש בגירסה העדכנית ביותר של הכלי. בנוסף, באפשרותך לבקר במרכז ההורדות של Microsoft. כמו כן, אם הכלי לא מעודכנת יותר מ- 60 יום, הכלי יזכיר לך לחפש גירסה חדשה של הכלי.
 • Q5: מאמר מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base מספר הכלי ישתנה עם כל גירסה חדשה?
  A5: לא. מספר מאמר מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base עבור willremain הכלי ' כ 890830 עבור גירסאות עתידיות של הכלי. שם הקובץ של toolwhen הוא מורד ממרכז ההורדות של Microsoft ישתנה עם eachrelease כדי לשקף את החודש והשנה כאשר גירסה זו של wasreleased בכלי.
 • Q6: האם ישנה דרך יכולים לבקש תוכנה זדונית חדשה ניתן לפלח בכלי?
  A6: בשלב זה, לא. תוכנות זדוניות המוגדר כיעד isbased הכלי על מדדים העוקבים אחר מידת השכיחות של malicioussoftware והנזק.
 • Q7: אוכל לברר אם הכלי הופעל במחשב?
  A7: כן. על-ידי בדיקת מפתח הרישום, באפשרותך לקבוע אם thetool הופעל במחשב ועל איזו גירסה היה thatwas הגירסה העדכנית ביותר בשימוש. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא למאמר viewthe מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  891716פריסה של MicrosoftWindows הכלי להסרת תוכנות זדוניות בסביבה ארגונית
 • Q8: מדוע איני רואה את הכלי ב- Microsoft Update, Windows Update או ' עדכונים אוטומטיים?
  A8: מספר תרחישים עשויות למנוע ממך מלראות onMicrosoft כלי Update, Windows Update או ' עדכונים אוטומטיים ':
  • רק משתמשים 2003SP1 Windows 7, Windows Vista, Windows XP ו- Windows Server מציעים את הכלי Windows Update או אדכונים אוטומטיים.
  • אם כבר הפעלת הגירסה הנוכחית של Microsoft Update, Windows Update, toolfrom עדכונים אוטומטיים, או מאחד theother שחרור שני מנגנוני, אותו אנו לא נשוב ונציע עדכונים orAutomatic של Windows Update.
  • עבור עדכונים אוטומטיים, בפעם הראשונה שאתה מפעיל thetool, עליך להיות מחובר כחבר בקבוצה Administrators כדי acceptthe תנאי הרשיון.
 • Q9: כיצד Microsoft Update, Windows Update, וכן עדכונים אוטומטיים לקבוע מי מוצע הכלי?
  A9: כל המשתמשים של Windows 7, Windows Vista, Windows XP ו- Windows Server 2003 מציעים את הכלי אם התנאים הבאים מתקיימים:
  • המשתמשים אתה מפעיל את הגירסה העדכנית ביותר של MicrosoftUpdate או את התכונה ' עדכונים אוטומטיים ' של Microsoft Update.
  • המשתמשים כבר לא הפעלת את הגירסה הנוכחית של הכלי.
  כל Windows 7, Windows Vista, Windows XP ו- Windows Server 2003 SP1users מציעים את הכלי אם התנאים הבאים מתקיימים:
  • המשתמשים לא פועל Microsoft Update.
  • המשתמשים אתה מפעיל את הגירסה העדכנית ביותר של WindowsUpdate ' או ' עדכונים אוטומטיים ' של Windows Update.
  • המשתמשים כבר לא הפעלת את הגירסה הנוכחית של הכלי.
 • Q10: כאשר כשאני מסתכל בקובץ יומן הרישום, שהיא מודיעה לי כי נמצאו שגיאות במהלך הסריקה. כיצד אוכל לפתור אותן?
  A10:לקבלת מידע אודות השגיאות, עיין במאמר בסיס הידע Microsoft
  891717 כיצד לפתור בעיות של שגיאה כאשר תפעיל את הכלי להסרת תוכנות זדוניות של Microsoft Windows
 • Q11: לך מיקרוסופט תוציא גירסה חדשה הכלי גם אם לא יהיו עלוני אבטחה חדשים בחודש מסוים?
  A11: כן. גם אם לא יהיו עלוני אבטחה חדשים עבור particularmonth, הכלי להסרת תוכנות זדוניות ייצא עם תמיכה להסרת detectionand של התוכנות הזדוניות הנפוצות העדכניות.
 • Q12: כיצד אוכל למנוע מהכלי מציעים לי באמצעות Microsoft Update, Windows Update או ' עדכונים אוטומטיים?
  A12: כאשר מציעים לך בפעם הראשונה את זדוניות תוכנה להסרת Toolfrom Microsoft Update, Windows Update או עדכונים אוטומטיים, באפשרותך declinedownloading ולהפעיל את הכלי באמצעות סירוב לתנאי הרישיון. זה declinecan להחיל רק את הגירסה הנוכחית של הכלי או הן currentversion את הכלי והן לגירסאות עתידיות, בהתאם לאפשרויות youchoose זה. אם כבר הסכימו לתנאי הרישיון ואתה מעדיף לא toinstall הכלי דרך Windows Update, לחץ כדי לנקות את thatcorresponds תיבת הסימון לכלי בממשק של Windows Update.
 • Q13: לאחר אני מפעיל את הכלי מ- Microsoft Update, Windows Update או ' עדכונים אוטומטיים ', שבו קבצי כלי מאוחסנים? באפשרותך ניתן להפעיל מחדש את הכלי?
  ת13:כאשר הוא מורד מ- Microsoft Update או מ- Windows Update, הכלי מופעל פעם אחת בלבד בכל חודש. כדי להפעיל את הכלי באופן ידני מספר פעמים בחודש, הורד את הכלי ממרכז ההורדות או על-ידי ביקור בטיחות Microsoft & מרכז האבטחה אתר האינטרנט.

 • לקבלת סריקה מקוונת של המערכת באמצעות סורק הבטיחות של Windows Live OneCare, עבור אל ה סורק הבטיחות של Microsoft אתר האינטרנט.
  http://safety.live.com
 • Q14: האם ניתן להפעיל כלי זה במחשב Windows מוטבעים?
  A14: כעת, הכלי להסרת תוכנות זדוניות אינו supportedon מחשב Windows מוטבע.
 • Q15: האם הפעלת הכלי מחייבת כל עדכוני האבטחה יותקנו במחשב?
  A15: לא. בניגוד למרבית כלי הניקוי הקודמים שהיו byMicrosoft לייצור, הכלי להסרת תוכנות זדוניות דורש לא updateprerequisites אבטחה. עם זאת, מומלץ מאוד להתקין את כל criticalupdates לפני השימוש בכלי, על מנת לסייע למנוע שמנצלת malicioussoftware אשר מנצל פגיעויות אבטחה.
 • Q16: באפשרותך ניתן לפרוס את הכלי באמצעות SUS או SMS? האם הוא תואם ל- MBSA?
  A16: לקבלת מידע אודות אופן הפריסה של כלי זה, עיין במאמר בסיס הידע Microsoft
  891716 פריסה של MicrosoftWindows הכלי להסרת תוכנות זדוניות בסביבה ארגונית
 • Q17: יש את כלי הניקוי הקודמים מותקן כדי להפעיל את הכלי להסרת תוכנות זדוניות?
  A17: לא.
 • Q18: אין דיון ניתן להשתתף בדיונים על כלי זה?
  A18: כן. באפשרותך להשתמש microsoft.public.security.virusnewsgroup.
 • Q19: מדוע החלון "הגנת קבצים של Windows" הופיעו כאשר אני מפעיל את הכלי?
  A19: במקרים מסוימים, כאשר מאתרת וירוסים מסוג מסוים במערכת, הכלי thecleaner מנסה לתקן קבצי מערכת Windows שנפגעו. למרות thisaction מסירה את התוכנה הזדונית מקבצים אלה, היא עשויה גם להפעיל תכונת הגנת הקבצים של theWindows. אם אתה רואה את החלון ' הגנת קבצים של Windows, מומלץ מאוד בצע את ההנחיות והכנס את התקליטור של MicrosoftWindows. פעולה זו תשחזר את הקבצים הנקיים למצבם המקורי, טרום-הפגיעה.
 • Q20: זמינות גירסאות מותאמות לשפות אחרות של כלי זה?
  A20: כן, הכלי עומד לרשותך ב-24 שפות. לפני פרסום February2006, כל גירסה המותאמת לשפות אחרות של הכלי היה זמין כמו separatedownload. החל מפברואר 2006, הכלי מוצע כעת בתור multilingualdownload. לכן, זמינה גירסה אחת בלבד של הכלי, ומופיע שפה theappropriate בהתבסס על שפת operatingsystem הנוכחי.
 • Q21: מצאתי את הקובץ Mrtstub.exe בספריה בעלת שם אקראי במחשב שלי. הוא קובץ Mrtstub.exe מהווה רכיב חוקי של הכלי?
  A21:הכלי להשתמש בקובץ בשם Mrtstub.exe עבור פעולות מסוימות. אם וידאת כי הקובץ חתום על-ידי Microsoft, הקובץ הוא מהווה רכיב חוקי של הכלי.
 • Q22: האם הכלי להסרת תוכנות זדוניות להפעיל במצב בטוח?
  A22:כן. אם הפעלת להסרת תוכנות זדוניות לפני הפעלת המחשב במצב בטוח, באפשרותך לגשת להסרת תוכנות זדוניות ב- % windir%\system32\mrt.exe. לחץ פעמיים על הקובץ mrt.exe כדי לפעול להסרת תוכנות זדוניות ולאחר מכן בצע המסך הוראות.

מאפיינים

Article ID: 890830 - Last Review: יום חמישי 14 אוגוסט 2014 - Revision: 123.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Enterprise N
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Home Premium N
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Professional N
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Starter N
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Ultimate N
 • Windows 8
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows 8 Pro
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Essentials
 • Windows Server 2012 Foundation
 • Windows Server 2012 Standard
מילות מפתח 
kbmsnpartnerportal kbhowto kbacwsurvey kbsecurity kbinfo kbfixme kbmsifixme kbvideocontent kbmt KB890830 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 890830

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com