Při pokusu o sledovat živé televizní vysílání po připojení USB televizní tuner k počítači se systémem Windows XP Media Center Edition 2005 se zobrazí chybová zpráva "Ne tuner dostupné"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 891108 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po připojení televizní tuner k portu universal serial bus () v počítači se systémem Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 můžete obdržet následující chybová zpráva při pokusu sledovat živé televizní vysílání:
Dostupné žádné tuner
Žádné televizní karty tuneru jsou konfigurovány pro práci s aplikací Media Center. Přejděte do nastavení TELEVIZE a nastavení TELEVIZNÍHO signálu.
Při restartování Media Center nebo restartování počítače problém není vyřešen.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud televizní tuner mít jedinečné ID sériového a připojen televizní tuner k jinému portu USB při konfiguraci Media Center. V tomto scénáři při opětovném připojení k jinému portu USB TELEVIZNÍHO tuneru Media Center nerozpozná televizní tuner.

Jak potíže obejít

Pro řešení tohoto problému, použijte jednu z následujících metod:
 • Připojit k portu USB byl připojen při konfiguraci Media Center televizní tuner.
 • Spustit průvodce nastavit televizní signál v rozpoznat televizní tuner na nový port USB pomocí aplikace Media Center. Postupujte takto:
  1. V aplikaci Media Center vyberte možnost Nastavení.
  2. Vyberte položku POŘADY.
  3. Vyberte Nastavení TELEVIZNÍHO signálu.
  4. Postupujte podle kroků průvodce nastavit televizní signál.
Poznámka: Některé USB TELEVIZNÍCH tunerů, které byly součástí systémů Windows XP Media Center Edition 2004 nemají sériový jedinečný identifikátor. Tento problém může dojít, pokud použijete jeden z těchto televizní tunery a odpovídající ovladač s Windows XP Media Center 2005. Pokud váš počítač byl inovován na Windows XP Media Center Edition 2005 z Microsoft Windows XP Media Center Edition 2004, pravděpodobně problém vyřešit instalací nejnovější ovladač pro televizní tuner. Obraťte se na výrobce hardwaru k určení, zda ovladač kompatibilní zařízení Media Center 2005 existuje pro televizní tuner.

Informace o výrobce hardwaru naleznete na následujícím webu:
http://support.microsoft.com/gp/vendors/en-us
Další informace o tomto problému naleznete "Další informace".

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Odborné Media Center

Protože Windows XP Media Center Edition byl zahrnut v hardwarovém zařízení či systému, poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc k tomuto softwaru výrobce hardwaru. Výrobce počítače mohl upravit instalaci pomocí jedinečných součástí, například určitých ovladačů zařízení a volitelných nastavení, aby maximalizoval výkon vlastního hardwaru. Potřebujete-li technickou pomoc k systému Windows XP Media Center Edition, obraťte se přímo na výrobce, protože on je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí odborné pomoci k softwaru, který instaloval na hardware.

Můžete také navštívit Windows XP Media Center Edition produktu informace webu následující web: http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/

Vlastnosti

ID článku: 891108 - Poslední aktualizace: 6. prosince 2004 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kberrmsg KB891108 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:891108

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com