Oprava: Vlastní aplikace používající kontextu aktivace přestane reagovat v systému Windows XP s aktualizací Service Pack 1 nebo Service Pack 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 891117 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V systému Windows XP s aktualizací Service Pack 2 (SP2) nebo Service Pack 1 (SP1) při spuštění vlastní aplikace používající kontextu aktivace aplikace může přestat reagovat (selhání).

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud funkce QueryPathOfRegTypeLib nevrátí správně úplný název souboru pro knihovnu typů, který byl určen v souboru manifestu.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix je třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
 Date     Time  Version    Size   File name
 --------------------------------------------------------  
 14-Dec-2004 19:31 5.1.2600.2580  65,024 Asycfilt.dll   
 14-Dec-2004 19:31 5.1.2600.2580 549,376 Oleaut32.dll   
 14-Dec-2004 19:31 5.1.2600.2580  83,456 Olepro32.dll   
 14-Dec-2004 00:52 5.1.2600.2580  16,896 Stdole2.tlb
 30-Nov-2004 23:05 2.10.3027.1   7,168 Stdole32.tlb

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o opravách hotfix pro aktualizace Service Pack 1 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
895322Oprava: Vlastní program, který používá kontextu aktivace neočekávaně přestat reagovat v počítači se systémem Windows XP s aktualizací SP1

Vlastnosti

ID článku: 891117 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Service Pack 1 na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2 na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbwinxpsp3fix kbwinxppresp3fix kbbug kbfix kbqfe kbhotfixserver KB891117 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:891117

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com