Při pokusu o otevření Project Professional 2003 nebo Project Standard 2003 je prázdná obrazovka

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 891170 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o otevření Microsoft Office Project Professional 2003 nebo Microsoft Office Project Standard 2003 obrazovky je prázdné a program neotevře úspěšně.

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud soubory Srchui.dll a JScript.dll nejsou správně zaregistrovány.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, přeregistrujte soubor Srchui.dll a soubor JScript.dll. Postupujte takto.

Poznámka: Z důvodu různých verzí systému Microsoft Windows se následující postup může lišit od postupu ve vašem počítači. Pokud tomu tak je, vyhledejte návod k provedení těchto kroků v dokumentaci k danému produktu.
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte příkaz regsvr32 c:\windows\srchasst\srchui.dll a potom klepněte na tlačítko OK. Příjem potvrzení RegSvr32 funkce DllRegisterServer proběhlo úspěšně, klepněte na tlačítko OK.
  2. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte příkaz regsvr32 c:\windows\system32\jscript.dll a potom klepněte na tlačítko OK. Příjem potvrzení RegSvr32 funkce DllRegisterServer proběhlo úspěšně, klepněte na tlačítko OK.

Vlastnosti

ID článku: 891170 - Poslední aktualizace: 7. dubna 2006 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Project Professional 2003
  • Microsoft Office Project Standard 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver kbtshoot kbprb KB891170 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:891170

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com