Project Professional 2003 ya da Project Standard 2003 açmaya çalışırken ekran boştur.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 891170 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Project Professional 2003 veya Microsoft Office Project Standard 2003 açmaya çalıştığınızda ekran boş; program başarılı bir şekilde açılmıyor.

Neden

Bu sorun Srchui.dll ve JScript.dll dosyalarının doğru şekilde kayıtlı ortaya çıkabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Srchui.dll dosya ve JScript.dll dosyasını yeniden kaydettirin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin.

Not Microsoft Windows'un pek çok sürümü olduğundan, aşağıdaki adımlar sizin bilgisayarınızda farklı olabilir. Böyle bir durumda, bu adımları tamamlamak için ürün belgelerinize bakın.
  1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, regsvr32 c:\windows\srchasst\srchui.dllkutusuna yazın ve Tamam ' ı tıklatın. DllRegisterServer işlevi başarılı oldu, Tamam ' ı tıklatın, <a1>RegSvr32</a1> onay aldığınızda.
  2. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, regsvr32 c:\windows\system32\jscript.dllkutusuna yazın ve Tamam ' ı tıklatın. DllRegisterServer işlevi başarılı oldu, Tamam ' ı tıklatın, <a1>RegSvr32</a1> onay aldığınızda.

Özellikler

Makale numarası: 891170 - Last Review: 7 Nisan 2006 Cuma - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Project Professional 2003
  • Microsoft Office Project Standard 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver kbtshoot kbprb KB891170 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:891170

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com