Adobe Acrobat PDFMaker eklentilerinden açmak veya yavaş Office'te, Mac programları kapatmak, belgeleri neden olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 891335 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Mac programlar Microsoft Office'de, belgeleri açmak veya yavaş kapatmak. Veya, genel performans düşüşü programları ile karşılaşabilirsiniz. Programlar yavaş çalışabilir. Örneğin, bu sorun Mac için Microsoft Office Word'le oluşabilir

Neden

Bu sorun, Mac programlar için Office Başlangıç klasörlerindeki başlangıç öğeleri olarak Adobe Acrobat PDFMaker eklenti varsa oluşabilir. PDFMaker eklentilerinden, "Belirtiler" bölümünde açıklanan belirtilerle neden olabilir.
Adobe Acrobat sürüm 6.0, 6.0.1 veya 6.0.2, Acrobat Adobe bu sorunu gidermek için Acrobat için 6.0.3 güncelleştirme varsa. Adobe Acrobat 6.0.3a Professional ve standart güncelleştirme yükleme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Adobe Web sayfasını ziyaret edin:
http://www.adobe.com/support/downloads/product.jsp?product=10&platform=Macintosh

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Office programlarının başlangıç klasörlerinden tüm PDFMaker başlangıç öğeleri kaldırmalısınız. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Tüm Office Mac programlar çıkın.
 2. Yeni bir klasör masaüstünüzde oluşturun. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Yuva, Bulucusu ' ı tıklatın.
  2. Dosya menüsünde, Yeni klasör ' ü tıklatın.
  3. Bu klasörü PDFMaker olarak adlandırın.
 3. Bulun ve Microsoft Office X klasöründe veya bilgisayarınızda Microsoft Office 2004 klasörünü açın. Bu klasör, genellikle aşağıdaki konumda şöyledir:
  Macintosh HD/uygulamaları
 4. Office klasörünü açın ve sonra da Başlangıç klasörünü açın.
 5. Sütunlar halindeGörünüm) menüsünde,'ı tıklatın.
 6. Excel klasörü tıklatın.
 7. 2. Adımda oluşturduğunuz PDFMaker klasörüne pdfMaker.xla dosya sürükleyin.
 8. PowerPoint klasörü tıklatın.
 9. PdfMaker.ppa dosyayı PDFMaker klasörüne sürükleyin.
 10. Word klasörü tıklatın.
 11. PdfMaker.dot dosyayı PDFMaker klasörüne sürükleyin.
 12. Bilgisayarı yeniden başlatın. Bu eylem, belleği temizlemek ve PDFMaker dosyaları geri kalan tüm başvuruları kaldırın.

Daha fazla bilgi

Ayrıca, Office belgelerini açılması neden olabilecek diğer sorunlar vardır. Yavaş açılıyor belgelerle ilgili sorunları giderme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
892959Bu açık, beklenenden daha yavaş Mac için Office giderilir belgeleri
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir. Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Özellikler

Makale numarası: 891335 - Last Review: 25 Şubat 2005 Cuma - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office 2004 for Mac Standard Edition
 • Microsoft Office X for Mac Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbaddin kbstartup kbperformance kbtshoot kbprb KB891335 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:891335

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com