Kayıtları zaten önceki bir saat dilimindeki ikincil bir site olarak bulunmuş durumunda SMS 2003 istemcilerine bulma veri kayıtlarını atılabilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 891584 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Kayıtları zaten önceki bir saat dilimindeki ikincil bir site olarak bulunmuş durumunda, bulma veri kayıtlarını (DDR), Microsoft Systems Management Server(SMS) 2003 istemcilerine atılabilir.

Örneğin, SMS birincil site Avrupa'daki dayanır varsayalım. Ikincil SMS sitelerini Asya içinde yer alır. Saat 11'de, bir istemcinin Asya'da bir DDR oluşturulur. DDR kendi yerel ikincil SMS sitesi tarafından işlenen ve SMS birincil site Avrupa'için geçirilen. SMS birincil site Avrupa'daki 10 saat DE sistem bulma çalıştığında, birincil site Asya'da istemcileri'ni tanımlar ve yeni bir DDR oluşturur. Bulma veri Yöneticisi birincil site en yeni DDR aldığında, Discovery Data Manager bulma saati 10'da görür... Discovery Data Manager the DDR saat 11'de bulma saatten daha eski ve DDR atar sonunda görüntülenir.

Neden

Sinyal DDR Active Directory sistem Grup DDR yeni olarak kabul edildiğinden, bu sorun oluşur.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Systems Management Server 2003 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
885643Nasıl yapılır: en son Systems Management Server 2003 hizmet paketini edinin.
Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Baseobj.dll2.50.3174.1162987,13625 Eki 200415: 05X86
Smsse.dll2.50.2726.15440,96025 Ara 200314: 30X86
Smsse.dll2.50.2726.15440,96025 Ara 200314: 30X86

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Systems Management Server 2003 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 891584 - Last Review: 24 Temmuz 2007 Salı - Gözden geçirme: 2.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Systems Management Server 2003 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbbug kbfix kbsmsclients kbsmsdiscovery kbpubtypekc KB891584 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:891584

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com