Aplikace mohou nadále protokolovat události v protokolu událostí zabezpečení pomocí funkce ReportEvent v systému Windows XP s aktualizací Service Pack 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 891749 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po upgradu počítače se systémem Microsoft Windows XP na systém Windows XP s aktualizací Service Pack 2 (SP2) aplikace může již protokolu událostí v protokolu událostí zabezpečení pomocí funkce ReportEvent.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu změny v systému Windows XP s aktualizací Service Pack 2 (SP2). K ochraně počítače funkce ReportEvent již protokoluje události v protokolu událostí zabezpečení. Pouze procesu Lsass.exe může protokolovat události v protokolu událostí zabezpečení.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

V systému Microsoft Windows Server 2003 byla přidána funkce AuthzReportSecurityEvent povolení aplikací protokolovat události v protokolu událostí zabezpečení.

Další informace o funkci AuthzReportSecurityEvent, navštivte následující Microsoft Developer Network (MSDN) webu:
http://msdn2.microsoft.com/en-gb/library/aa376317.aspx
Další informace o funkci ReportEvent na webu služby MSDN:
http://msdn2.microsoft.com/en-gb/library/aa363679.aspx

Vlastnosti

ID článku: 891749 - Poslední aktualizace: 10. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbwinxpsp2fix kbprogramming kbeventlog kbtshoot kbinfo kbprb KB891749 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:891749

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com