Přesměrování složky přesměrování složek v počítačích s 32bitovým systémem

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 892227 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Konfigurace přesměrování složek složku pro všechny počítače se systémem Microsoft Windows XP Professional. Přesměrování složky však není přesměrování složek z umístění místního uživatelského profilu nebo z existující vzdáleného Universal Naming Convention (UNC) cestu, do nového umístění.

Při zobrazení protokolu Fdeploy zobrazit následující chybová zpráva:
Nelze rozšířit % HOMESHARE %% HOMEPATH % chyba 59. ERROR_UNEXP_NET_ERR winerror.h
# Došlo k neočekávané chybě sítě.
Problém identifikovány funkce kde NetUserGetInfo vrácena chyba 53 CUsrInfo::GetHomeDir
ERROR_BAD_NETPATH winerror.h
# Síťová cesta nebyla nalezena.


Poznámka: „ Chyba 59 „ chyby může dojít také z důvodu jiných problémů. „ Chyba 59 „ chyby jsou specifické pro pouze tento problém.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud počítač 32bitovým systémem nelze přeložit název řadiče domény při přihlášení uživatele k síti.

Pokud nelze přeložit název řadiče domény, dojde k následující situaci:
 • Při přihlášení uživatele k síti a je nakonfigurován přesměrování složky v počítači musí vyřešit %homeshare%%homepath% proměnné prostředí pro přihlášení uživatele.
 • Pokud nelze přeložit název řadiče domény, počítač nemůže vyřešit %homeshare%%homepath% proměnné prostředí pro uživatele.
 • Pokud %homeshare%%homepath% proměnné prostředí nelze přeložit, vrácena následující chyba je:
  Chyba 59 ERROR_UNEXP_NET_ERR, došlo k chybě sítě neočekávané.
K této situaci dochází obvykle rozlišení názvů Microsoft Windows Internet Name Service (WINS) nebude dokončena správně nebo není použit WINS. Navíc k tomuto problému dochází, pokud není v seznamu hledání přípony domény uživatele.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Microsoft Windows XP Professional 64-Bit Edition (Itanium)
  Date     Time  Version      Size   File name   Platform
  ---------------------------------------------------------------------
  12-Jan-2005 03:18 5.1.2600.1618   203,776 Fdeploy.dll  IA-64
  12-Jan-2005 03:21 5.1.2600.1618   68,096 Wfdeploy.dll x86
Windows XP Service Pack 1, 32bitové verze
  Date     Time  Version      Size  File name
  -----------------------------------------------------------
  12-Jan-2005 03:21 5.1.2600.1618   68,096 Fdeploy.dll
Windows XP Service Pack 2, 32bitové verze
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  12-Jan-2005 03:12 5.1.2600.2594   73,728 Fdeploy.dll   
Tento problém vyřešit, přidejte úplný doménový název (FQDN) domény uživatele pořadí hledání přípony DNS nebo konfigurovat WINS přeložit název řadiče domény.

Další informace o přidání FQDN pořadí hledání přípony DNS, navštivte webovou stránku "Přidání přípony k dotazy" na webu Windows XP Resource Kit: http://technet.microsoft.com/en-us/windowsxp/bb264775.aspx

Další informace o konfiguraci WINS navštivte webovou stránku "Doporučené postupy" na webu Windows Server System: http://technet2.microsoft.com/windowsserver/en/library/ED9BEBA0-F998-47D2-8137-A2FC52886ED71033.mspx

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 892227 - Poslední aktualizace: 30. listopadu 2007 - Revize: 4.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Professional 64-Bit Edition (Itanium)
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxpsp3fix kbfix kbbug KB892227 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:892227

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com