Oprava: The Microsoft Script Control (Msscript.ocx) může časový limit před časem nastavit pomocí Vlastnost Timeout jako doba provozu systému blíží 49.7 dnů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 892296 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití Microsoft Script Control (Msscript.ocx) v aplikaci může ovládací prvek skriptu časový limit před časem nastavit pomocí vlastnost Timeout. Může se zobrazit chybová zpráva podobná následující:
ScriptControl (-2147467259) skript byla přerušena, protože provádění překročila zadaný časový limit.
K tomuto problému dochází naplánovanému doba provozu systému 49.7 dní.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože ovládací prvek skriptu nesprávně vypočítá jak dlouho skript má byl spuštěn.

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je však určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu použijte pouze u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému.

Poznámka: Musíte mít Visual Studio licenční smlouvy tuto opravu hotfix získat.

Potřebujete-li odstranit tento problém, obraťte se na služby odborné pomoci společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.

Systémy Microsoft Windows 2000 na x 86
  Date     Time  Version   Size   File name   
  -----------------------------------------------------
  06-Apr-2005 01:12 1.0.0.8827 106,554 Msscript.ocx  
Systémy Microsoft Windows Server 2003 S procesorem Itanium
  Date     Time  Version   Size  File name   
  -----------------------------------------------------
  11-Feb-2005 06:06 1.0.0.8822 98,304 Wmsscript.ocx
Microsoft Windows Server 2003 na x 86 systémů
  Date     Time  Version   Size  File name   
  ----------------------------------------------------
  11-Feb-2005 07:06 1.0.0.8822 98,304 Msscript.ocx
Microsoft Windows XP na x 86 systémů
  Date     Time  Version  Size   File name   
  -----------------------------------------------------
  28-Feb-2005 15:16 1.0.0.8827 102,400 Msscript.ocx   

Další informace

Microsoft Script Control (Msscript.ocx) ActiveX je ovládací prvek, který lze spustit kód VBScript a JavaScript kód aplikace. Ovládací prvek skript má vlastnost Timeout, programy můžete určit maximální dobu, můžete skript spustit.

Chcete-li vypočítat dobu spuštění skriptu, volá Msscript.ocx GetTickCount funkce Windows. Funkce GetTickCount vrátí dlouhý proměnnou, která obsahuje počet milisekund po spuštění systému. Msscript.ocx přidá hodnotu v vlastnost Timeout řízení určit, kdy se skript by měl být interupted.

Přibližně 49.7 dnech provozu systému funkce GetTickCount vrátí 0xFFFFFFFF a obtéká kolem zpět k 0x00000000. Když aktuální hodnotu funkce GetTickCount je přidána hodnota vlastnost Timeout ovládací prvek, ovládací prvek skriptu nesprávně vypočítá dobu, který byl skript spuštěn a okamžitě způsobí skript časový limit.

Vlastnosti

ID článku: 892296 - Poslední aktualizace: 2. listopadu 2007 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Basic 6.0 Professional Edition
 • Microsoft Visual Basic 6.0 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Scripting Host 2.5
Klíčová slova: 
kbmt kbscript kbpending kbfix kbbug kbpubtypekc kbhotfixserver kbqfe KB892296 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:892296

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com