Windows Media Center Extender nie może ustanowić połączenia zdalnego po zainstalowaniu systemu Windows AntiSpyware (Beta) na komputerze z systemem Windows Media Center Edition 2005

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 892374 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Informacje o wersji beta
W tym artykule omówiono wersję beta produktu firmy Microsoft. Informacje w tym artykule są dostarczane jako-jest i może ulec zmianie bez powiadomienia.

Nie oficjalnej pomocy technicznej firma Microsoft udostępniła dla tej wersji Beta. Aby uzyskać informacje dotyczące sposobu uzyskiwania pomocy technicznej do wersji Beta zobacz dokumentację dostarczoną z plikami produktu w wersji Beta lub sprawdź, czy w sieci Web, z której pobrano.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po zainstalowaniu programu Microsoft Windows AntiSpyware (Beta) na komputerze z systemem Microsoft Windows Media Center Edition 2005, Windows Media Center Extender nie może ustanowić połączenie zdalne.

Może pojawić następujący komunikat o błędzie z urządzenia Windows Media Center Extender dla konsoli Xbox:
Media Center dla konsoli Xbox nieoczekiwanie rozłączył się z komputera Media Center PC. Urządzenie Extender wymaga połączenia z komputerem. Urządzenie Extender może został odłączony z powodu przeciążenia sieci, rozłączenie z siecią lub z powodu komputera została wyłączona.
Może zostać wyświetlony komunikat o błędzie podobny do następującego z urządzenia Extender firm:
Wystąpił błąd podczas próby komunikowania się z komputera Media Center PC urządzenia Media Center Extender. Sprawdź, czy pracuje w sieci i komputera, a następnie wybierz OK, aby spróbować ponownie.

Przyczyna

Ten problem jest spowodowany przez znane niezgodności między Windows AntiSpyware (Beta) i Windows Media Center Extender.

Obejście problemu

Gdy potrzebujesz funkcji Windows Media Center Extender, zamknij program Microsoft Windows AntiSpyware (Beta). Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę obszar powiadomień, a następnie kliknij przycisk Zamknięcie programu Microsoft AntiSpyware.

W celu przywrócenia funkcjonalności programu antyszpiegowskiego, uruchom ponownie program Microsoft AntiSpyware menu Start.

Więcej informacji

Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące systemu Windows AntiSpyware (Beta) kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
892279 Jak uzyskać program Microsoft Windows AntiSpyware (Beta)

Właściwości

Numer ID artykułu: 892374 - Ostatnia weryfikacja: 4 października 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Słowa kluczowe: 
kbdefenderrtwswept kbdefenderrtwno kbprb kbconnectivity kbmt KB892374 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:892374

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com