Windows AntiSpyware (Beta) yüklendikten sonra Windows Media Center Extender'ın uzak Windows Media Center Edition 2005 çalıştıran bir bilgisayara bağlantı kuramıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 892374 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Beta Bilgileri
Bu makalede, bir Microsoft ürününün beta sürümü anlatılmaktadır. Bu makaledeki bilgiler olduğu gibi sağlanmıştır ve önceden bildirilmeden değiştirilebilir.

Bu beta ürün için Microsoft resmi bir ürün desteği sağlamamaktadır. Beta sürümüne yönelik destek almak hakkında bilgi için beta ürün dosyalarının içerdiği belgelere bakın veya sürümü karşıdan yüklediğiniz Web konumunu denetleyin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows AntiSpyware (Beta), Windows Media Center Edition 2005 çalıştıran bir bilgisayara yüklerseniz, Windows Media Center Extender uzaktan bağlantı kuramıyor.

Xbox için Windows Media Center Extender, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Xbox için Media Center, Media Center PC'NIZDEN beklenmedik biçimde kesti. Extender, bilgisayara bir bağlantı gerektirir. Extender'ı bir ağ bağlantısının kesilmesine verdikleri, ağ sıkışıklığı nedeniyle kesilmiş veya BILGISAYARı kapatıldı.
Diğer Extender ' aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
Media Center Extender Media Center PC ile iletişim kurmaya çalıştınız bir hata oluştu. Ağ ve BILGISAYARı çalışma doğrulayın ve yeniden denemek için Tamam'ı seçin.

Neden

Bu sorun, Windows AntiSpyware (Beta) ve Windows Media Center Extender ile arasında bilinen bir uyumsuzluk nedeniyle oluşur.

Pratik Çözüm

Windows Media Center Extender işlevlerine gerektiğinde, Microsoft Windows AntiSpyware (Beta) kapatın. Bunu yapmak için <a0></a0>, bildirim alanında simgeyi sağ tıklatın ve Microsoft AntiSpyware Kapat</a1>'ı tıklatın.

Microsoft AntiSpyware AntiSpyware işlevselliğini geri yüklemek için Başlat menüsünde yeniden başlatın.

Daha fazla bilgi

Windows AntiSpyware (Beta) hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
892279Microsoft Windows AntiSpyware (Beta) nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Özellikler

Makale numarası: 892374 - Last Review: 12 Ekim 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdefenderrtwswept kbdefenderrtwno kbprb kbconnectivity KB892374 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:892374

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com