Hotmail iletilerini veya MSN iletilerini silmek için Outlook'u kullandığınızda, silinen iletilerin çöp olabilir Hotmail hesabınızın veya MSN hesabı görünmüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 892448 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Live Hotmail hesabınızın veya MSN, The Microsoft Network, hesabın Microsoft Outlook'u kullanın. Hotmail iletilerini veya MSN iletilerini silmek için Outlook'u kullanırsanız, hesap'ı Web tarayıcınızda görüntülediğinizde silinmiş iletileri çöp olabilir Hotmail hesabınızın veya MSN hesabı görünmüyor.

Neden

Bu sorun, Outlook içinde silinen iletileri Exchange deposuna <a1>Silinmiş Öğeler</a1> klasörüne taşınan nedeniyle oluşur. Silinen iletiler Hotmail veya MSN gibi Outlook'a eklenmiş olan tek bir e-posta hesabı için yinelenir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, durumunuza bağlı olarak aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
  • Microsoft Office Outlook Bağlayıcısı, en son sürümüne yükseltin.
  • Microsoft Office Outlook 2003 Service Pack 1 veya sonraki bir sürümünü yükseltin. En son Office 2003 hizmet paketi hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
    870924En son Office 2003 hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, silinen iletiler Outlook <a1>Silinmiş Öğeler</a1> klasöründeki Hotmail e-posta hesabınızın veya MSN e-posta hesabınızın karşılık gelen klasöre taşıyın. Sonra iletileri göndermek ve almak için ve e-posta hesaplarını eşitlemek üzere F9 tuşuna basın.

Daha fazla bilgi

Bu sorun, ters oluşmaz. Diğer bir deyişle, Hotmail e-posta hesabınızın veya MSN e-posta hesabınızın ileti silmek için Web tarayıcısı kullanıyorsanız, silinen iletiyi Outlook'ta Silinmiş Öğeler klasöründe görünür. Birincil e-posta hesabı Outlook'ta Exchange e-posta hesabı ise "Belirtiler" bölümünde anlatılan sorun oluşur.

Exchange e-posta hesabı yoksa, Hotmail e-posta hesabı veya MSN e-posta hesabı birincil hesap olan bir Outlook profilinde. Bu nedenle, silinmiş olan tüm iletiler için uygun bir hesabın Silinmi? Ö?eler klasörüne gönderilir. Bu davranış, hesabın bir birincil hesabı ya da ikincil bir hesap olup olmadığına bakılmaksızın gerçekleşir.

Özellikler

Makale numarası: 892448 - Last Review: 27 Temmuz 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
  • Microsoft Office Outlook Connector
  • Microsoft Office Outlook Live
  • MSN 9.2 Premium Internet Software
  • Windows Live Hotmail
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbemail kbtshoot kbprb KB892448 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:892448

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com