Düzeltme: Windows Media Player 9 Series kesirli bir STARTTIME değerini ve kesirli bir DURATION değeri ingilizce dışındaki bir yerel ayar gözardı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 892763 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Windows Media Player 9 Series kesirli bir STARTTIME değerini ve kesirli bir DURATION değeri ingilizce dışındaki bir yerel ayar göz ardı. Ingilizce olmayan yerel ingilizce kullanırsanız, STARTTIME belirtici ve SÜRE belirtici içeren .asx çalma listelerini kullandığınızda, kesirli bir zaman değeri yoksayılabilir "." karakterini ayrıldıktan ondalık simgesi olarak. Geri çalma sürede hakkında daha fazla doğruluk kullanan senaryolarda, bu çalma aslında ikinci değer başlangıcında başlatılıyor bulabilirsiniz. Örneğin, 0:00:2.5 0:00:2.0 olur.

Neden

Ingilizce Windows Media Player 9 Series kodunda ayrıştırma .asx dayanır "." ayrıldıktan ondalık simgesi olarak karakter ve tüm diğer ayrıldıktan ondalık simgeden bildirimi.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, sorundan ciddi olarak etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki sürümü beklemeniz önerilir.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Windows Media Player 9 Series, Microsoft Windows XP ingilizce

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the WindowsXP-KB892763-x86-ENU.exe package now.

Windows Media Player 9 Series Windows XP Almanca

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the WindowsXP-KB892763-x86-DEU.exe package now.

Ingilizce Microsoft Windows Server 2003 ve Microsoft Windows 2000 için Windows Media Player 9 Series

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the WindowsMedia9-KB892763-x86-ENU.exe package now.

Windows Media Player 9 Series (Windows 2000 ve Windows Server 2003 (Almanca

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the WindowsMedia9-KB892763-x86-DEU.exe package now.

Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version      Size  File name
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13-Jan-2005 14:35 9.0.0.3262   4,870,144 Wmp.dll, for all languages and for all operating systems    

Durum

Microsoft bu durumun, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir hata olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 892763 - Last Review: 5 Aralık 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows Media Player 9 Series
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver atdownload kbtshoot kbfix KB892763 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:892763

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com