Bir WebDAV PROPFIND yöntemi döndürülen PR_ACCESS özelliğinin değeri her zaman MAPI_ACCESS_READ (salt okunur) Exchange 2000 ise

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 892986 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Exchange 2000 Server'da, Web üzerinde Dağıtılmış Yazma ve sürüm oluşturma (WebDAV) PROPFIND her zaman MAPI_ACCESS_READ yöntemidir döndürülen PR_ACCESS özelliğinin değeri. Bu değer salt okunur özelliklidir.

Neden

Read (okuma) izinlerinin istenen öğeleri veya Exchange 2000 bilgisayarında klasörlere erişmek için WebDAV protokolünü kullandığınızda bu sorun oluşur. Bu nedenle, döndürülen PR_ACCESS özelliğinin değeri her zaman salt okunurdur. WebDAV yanıtını PR_ACCESS</a1> özelliğinde, 2 ya da okuma, maddenin veya klasöre erişmek için kullanılan kimlik bilgileri ne olursa olsun özelliği sorgunuzu değeri her zaman olacaktır.

Çözüm

Güncelleştirme Bilgileri

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the Exchange2000-KB892986-v2-x86-ENU.exe package now.

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

ÖNKOŞULLAR

Dosya bağımlılıkları nedeniyle, bu yazılım güncelleştirmesi, Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 3 (SP3) gerektirir.

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378En son Exchange 2000 Server Hizmet Paketi nasıl elde edilir

DOSYA BİLGİLERİ

Bu güncelleştirmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya öznitelikleri) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  26-Feb-2005 02:18 6.0.6617.50   2,179,072 Exoledb.dll   

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Erişim maddelere WebDAV protokolü, Exchange Server bilgi deposunun kullanabilirsiniz. Bu iletişim kuralı'nı kullandığınızda, bir öğenin içeriğini erişebilir ve özelliklerini Genişletilebilir kümesi maddenin, ilişkilendirilmiş. WebDAV, HTTP/DAV iletişim kuralı veya DAV iletişim kuralı da bilinir.

Özellikler

Makale numarası: 892986 - Last Review: 30 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbqfe kbhotfixserver kbexchdev kbfix kbbug KB892986 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:892986

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com