Oprava: Aplikace systémem model Windows Forms může neočekávaně ukončit nebo obdržet NullReference výjimky běhu když aplikaci založenou používá ovládací prvek ErrorProvider nebo ovládací prvek ToolTip v rozhraní .NET Framework 1.1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 893005 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V rozhraní Microsoft .NET Framework 1.1 aplikace založené na Microsoft Windows Forms obsahuje formuláře, které obsahují ovládací prvek ErrorProvider nebo ovládací prvek ToolTip, může aplikace neočekávaně ukončit nebo obdržet NullReference výjimky během spuštění. K tomuto problému obvykle dochází při zatížení je aplikace.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud formulář obsahuje ovládací prvek ErrorProvider nebo ovládací prvek ToolTip nesprávně vyřazen během uzávěrky formuláře. Výjimky dochází, když je znovu vytvořen formulář a zobrazí znovu.

Řešení

Informace o opravě hotfixK dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Chcete-li stáhnout tuto opravu hotfix z MSDN Windows kód, naleznete na následujícím webu:
http://code.msdn.microsoft.com/KB893005

Poznámka: Zobrazí kód Galerie MSDN jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud jste váš jazyk uveden, je, protože stránka Galerie kód prostředku není k dispozici pro daný jazyk.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support

Požadavky

Microsoft .NET Framework 1.1 Service Pack 1

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ----------------------------------------------------------------------
  26-Jan-2005 17:35 1.1.4322.2064 2,056,192 System.windows.forms.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 893005 - Poslední aktualizace: 3. prosince 2007 - Revize: 1.13
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft .NET Framework 1.1
 • Microsoft .NET Framework 1.1 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbmt kbwinserv2003sp2fix kbqfe kbfix kbbug kbpubtypekc KB893005 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:893005

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com