Nieograniczony tymczasowy profil może zostać wyświetlony podczas logowania się na komputerze klienckim z systemem Windows XP bez połączenia sieciowego do domeny

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 893243 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Kiedy logowania się na komputerze klienckim z systemem Microsoft Windows XP bez wykorzystania sieci połączenia do domeny, użytkownik może być zalogowany z buforowanych poświadczeń i może się pojawić nieograniczony profil tymczasowy. Ten problem występuje tylko wtedy, jeśli masz istniejące konto i ponownym komputera od czasu ostatniego, który użytkownik zalogowany.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ są obowiązkowe profile usunięte z systemu Windows Klient systemu XP komputer po ponownym uruchomieniu komputera.

Rozwiązanie

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, musi mieć dodatek Service Pack 1 dla systemu Windows XP (SP1) lub zainstalowane na komputerze systemu Windows XP Service Pack 2 (SP2).

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Użytkownik może być monitowany o ponowne uruchomienie komputera.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje żadnych innych poprawek.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma plik atrybuty (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w formacie uniwersalnego czasu (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby ró?nic? mi?dzy czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Czas Strefy Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.
Windows XP, wersje 32-bitowe z dodatkiem Service Pack 1
  Date     Time  Version      Size File name
  --------------------------------------------------------
  28-Jan-2005 22:46 5.1.2600.1621 688,640 Userenv.dll
  01-Dec-2004 14:46 5.1.2600.1612 594,432 Xpsp2res.dll
Windows XP, wersje 32-bitowe z dodatkiem Service Pack 2
  Date     Time  Version      Size File name
  -------------------------------------------------------
  28-Jan-2005 22:38 5.1.2600.2604 723,456 Userenv.dll

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij przycisk następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania Aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 893243 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbwinxpsp2fix kbfix kbbug kbhotfixserver kbqfe kbmt KB893243 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:893243

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com