Seadmehaldur töötab pärast Windows XP hoolduspaketi Service Pack 2 installimist tõrgetega

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 893249 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

SÜMPTOMID

Pärast Microsoft Windows XP hoolduspaketi Service Pack 2 (SP2) installimist Windows XP-ga arvutisse on seadmehalduri aken tühi või seal ei kuvata enam mõnda seadet. Kui mõnda seadet ei kuvata, eemaldatakse seadmehaldurist ühe seadme eemaldamisel kõik seadmed.

PÕHJUS

Selle probleemi põhjuseks on tööriista FixCSS.exe probleem. Windows XP hoolduspaketi SP2 installimisel käivitab installer väiksemate rikete parandamiseks tööriista FixCSS.exe. Tööriist FixCSS.exe ei eemalda registrivõtmetest ajutist alamvõtit. Seetõttu eksitavad ajutised alamvõtmed isehäälestushaldurit ja mitmed seadmed loetletakse valesti.

ERALDUSVÕIME

Microsoft on lasknud välja toetatava käigultparanduse, kuid see lahendab ainult käesolevas artiklis kirjeldatud probleemi. Kasutage seda parandust ainult selle konkreetse probleemiga süsteemide puhul. Seda käigultparandust võidakse täiendavalt testida. Seega, kui probleem teie tööd tõsiselt ei kahjusta, soovitame oodata järgmist Windows XP hoolduspaketti, mis sisaldab seda käigultparandust.

Kui soovite probleemi kohe lahendada, pöörduge vastava käigultparanduse hankimiseks Microsofti toodete tugiteenusepakkuja poole. Microsofti toodete tugiteenusepakkujate telefoninumbrite täieliku loendi ja tugiteenustega seotud kulude kohta teabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Märkus. Kui Microsofti tugiteenusepakkuja leiab, et mõni konkreetne värskendus lahendab teie probleemi, võidakse teatud tingimustel teie tasulisel tugiteenuste telefoninumbril tehtud kõnede eest arvestatud tasu tühistada. Tavaline tugiteenuste telefoninumbril helistamise tasu kehtib täiendavatele tugiteenustega seotud küsimustele ning probleemidele, mis pole lahendatavad konkreetse värskenduse installimisega.

Eeltingimused

Eeltingimusi pole.

Taaskäivitamise nõue

Pärast selle käigultparanduse rakendamist pole vaja arvutit taaskäivitada.

Käigultparanduse asendamise teave

See käigultparandus ei asenda ühtegi muud käigultparandust.

Failiteave

Selle käigultparanduse ingliskeelne versioon sisaldab järgmises tabelis loetletud failiatribuute (või uuemaid). Nende failide kuupäevad ja kellaajad on esitatud UTC-aja järgi. Failiteabe kuvamisel teisendatakse need kohalikuks ajaks. UTC ja kohaliku aja erinevuste väljaselgitamiseks klõpsake juhtpaneeli tööriista Kuupäev ja kellaaeg vahekaarti Ajavöönd (Time Zone).
  Kuupäev Kellaaeg Versioon    Maht  Faili nimi 
  ----------------------------------------------------
  29. apr. 2005 00:01 5.1.2600.2666 5,120 Fixccs.exe

OLEK

Microsoft on kinnitanud, et see probleem ilmneb jaotises "Kehtib järgmiste toodete kohta" loetletud Microsofti toodete puhul.

LISATEAVE

Lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi (Knowledge Base) artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
824684 Microsofti tarkvaravärskenduste iseloomustamiseks kasutatavate standardterminite kirjeldus

Atribuudid

Artikli ID: 893249 - Viimati läbi vaadatud: 19. jaanuar 2007 - Redaktsioon: 1.5
KEHTIB JÄRGMISE LÕIGU KOHTA:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Märksõnad: 
kbwinxpsp2fix kbfix kbbug kbpubtypekc kbhotfixserver kbqfe KB893249

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com