Windows XP Service Pack 2 yüklendikten sonra Aygıt Yöneticisi düzgün çalışmıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 893249 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Duyuru
Bu makalede açıklanan düzeltme, 914450 numaralı düzeltme ile değiştirilmiştir. 914450 numaralı düzeltme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
914450 905749 güvenlik güncelleştirmesini Windows XP Service Pack 2 tabanlı bir bilgisayara yüklediğinizde Aygıt Yöneticisi'nde hiçbir aygıt görüntülenmiyor
Aygıt Yöneticisi'nde diğer aygıtlar görünmesine karşın Apple iPod'unuz görünmüyorsa, bu makale sorununuzu gidermez. Bunun yerine, aşağıdaki Apple Web sitesini ziyaret edin:
http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=61711
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows XP tabanlı bir bilgisayara Windows XP Service Pack 2 (SP2) yüklendikten sonra, Aygıt Yöneticisi penceresi boş görünüyor veya bazı aygıtlar artık görüntülenemiyor. Bazı aygıtlar görüntüleniyor ve bir aygıtı kaldırıyorsunuz, tüm aygıtlar Aygıt Yöneticisi'nden kaldırılıyor.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, sorundan ciddi olarak etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Karşıdan yüklenebilecek bir düzeltme varsa, bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme işlemleri gerekirse, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu dil için kullanılabilir bir düzeltme bulunmamasıdır.

Önkoşullar

Herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme değiştirme bilgileri

Bu düzeltme yerine 914450 numaralı düzeltme kullanılmaktadır. 914450 numaralı düzeltme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
914450 905749 güvenlik güncelleştirmesini Windows XP Service Pack 2 tabanlı bir bilgisayara yüklediğinizde Aygıt Yöneticisi'nde hiçbir aygıt görüntülenmiyor

Dosya bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyalarla ilgili tarihler ve saatler Eşgüdümlü Evrensel Saat (UTC) kullanılarak listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat öğesinde Saat Dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
DateTimeVersionSizeFile name
29-Apr-200500:015.1.2600.26665,120Fixccs.exe

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 893249 - Last Review: 31 Aralık 2008 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbresolve kbwinxppresp3fix kbwinxpsp2fix kbfix kbbug kbpubtypekc kbhotfixserver kbqfe KB893249

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com