Počítač se systémem Windows XP SP2 přestane pomalé a přestane reagovat při použití rozhraní ADSI IADs, které jsou vyvolány z metody IEnumVariant::Next

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 893317 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Použijete-li rozhraní IADs Active Directory Service Interfaces (ADSI), které jsou vyvolány z metody IEnumVariant::Next výčet mnoho členů skupiny, počítače se systémem Windows XP Service Pack 2 se může stát pomalé a přestane reagovat.

Příčina

Rozhraní IADs má nevracení paměti, ke kterému dochází při rozhraní je načteno z metody IEnumVariant::Next. Nevracení paměti, dojde v průběhu počet odkazů a nevrací jednu počet odkazů pro každou položku. Následně je rozhraní IADs prozrazený pro každého člena skupiny, který je uveden ve skupině.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
Windows XP Service Pack 2, 32bitové verze
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  28-Jan-2005 23:03 5.1.2600.1621   63,488 Adsmsext.dll   
  28-Jan-2005 22:59 5.1.2600.2604   68,096 Adsmsext.dll   

Windows XP Professional 64-Bit Edition (pro procesory Itanium) Service Pack 2
  Date     Time  Version      Size   File name    Platform
  -----------------------------------------------------------------------
  28-Jan-2005 23:00 5.1.2600.1621   220,672 Adsmsext.dll  IA-64
  28-Jan-2005 23:03 5.1.2600.1621   63,488 Wadsmsext.dll  x86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 893317 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2)
 • Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2)
 • Microsoft Windows XP Professional 64-Bit Edition (Itanium)
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxppresp3fix kbfix kbbug KB893317 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:893317

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com