Jak czyścić i konserwować urządzenia czytnik linii papilarnych firmy Microsoft

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 894036 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas próby zarejestrowania jego linii papilarnych czytnika linii papilarnych firmy Microsoft może pojawić się następujący komunikat o błędzie:
Rejestracja nie powiodła się

Przyczyna

To zachowanie występuje, ponieważ okno czytnik linii papilarnych jest zabrudzony. W zależności od tego, ile użyć czytnika odcisków palców należy okresowo czyścić okno czytnik linii papilarnych.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, czyszczenia i utrzymania czytnik linii papilarnych poprawnie.

Czyszczenie okna czytnik linii papilarnych

Do czyszczenia okno czytnik linii papilarnych, stosuje się w oknie programu Sticky Notes stronie fragment klejem cellophane taśmy i skórki z dala od komputera.

Intensywnie użytkowana powlekania w oknie czytnik linii papilarnych mogą wyłączyć zmętnieje z soli w potliwość. W takim przypadku przetrzeć delikatnie okno szmatką wytłumione szklaną łagodne opartych na amoniak oczyszczarki. Nie należy używać papieru produktów do czyszczenia okna.

Zarejestruj odcisk palca

Aby zarejestrować odcisk palca, rub kciuka i finger tworząc wilgoci lub oleju. Pomaga to czytnik linii papilarnych lepszą odczytu odcisków palców.

Podczas rejestrowania i uwierzytelniać jego linii papilarnych, należy utworzyć tego samego ruchu finger.

"Pasujące algorytm" tworzy uznania jego linii papilarnych jest bardzo ważne, aby pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa. Ze względów bezpieczeństwa, jeśli brak dopasowania między spójność z odpadków i pierwotnej rejestracji, mają odmowę dostępu.

Po włączeniu palca nieco lub w inny sposób z pierwotnej rejestracji, czujnik okno czytnik linii papilarnych nie rozpoznaje dopasowania. Dlatego nie może uzyskać dostępu do komputera.

Zaleca się swipe palca przez czytnik odcisków palców od góry do dołu, po raz pierwszy zarejestrować odcisk palca. Podczas uwierzytelniania użytkownika odcisk palca przy użyciu czytnika odcisków palców, upewnij się, że rysownicy znajduje się w tej samej pozycji, która została po raz pierwszy zarejestrowane odcisk palca. Upewnij się również, swipe jego linii papilarnych przez czytnik w spójny sposób.

Odcisków palców czytnik ostrzeżenia użytkowania i obsługi technicznej

Wykonaj następujące czynności, podczas czyszczenia lub przy użyciu czytnika odcisków palców:
  • Nie wlać szkła oczyszczarki bezpośrednio w oknie czytnik linii papilarnych.
  • Nie należy używać środków czyszczących opartych na alkohol.
  • Nie zanurza czytnik linii papilarnych w cieczy.
  • Nie rub okna z materiałów ściernych, obejmuje papieru.
  • Nie poke czytnik linii papilarnych powlekania okna z fingernail swoje lub innego elementu, takie jak pióra.

Stan

To zachowanie jest zgodne z projektem.

Właściwości

Numer ID artykułu: 894036 - Ostatnia weryfikacja: 29 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Fingerprint Reader
Słowa kluczowe: 
dftsdahomeportal kbpubtypekc kbprb kbtshoot kbhowto kbmt KB894036 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:894036

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com