Microsoft Fingerprint Reader aygıtınızla temizlemek ve nasıl

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 894036 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Üzerinde bir Microsoft Fingerprint Reader, parmak izi kaydetmeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Kayıt başarısız oldu

Neden

Bu davranış, Fingerprint Reader penceresi kirli olduğundan oluşur. Fingerprint Reader çok nasıl kullandığınıza bağlı olarak, Fingerprint Reader penceresi düzenli olarak temizlemeniz gerekebilir.

Çözüm

Bu davranışı gidermek için <a0></a0>, temizlemek ve bakımını Fingerprint Reader doğru olarak yapar.

Fingerprint Reader pencereyi temizleme

Fingerprint Reader pencereyi temizlemek için <a0></a0>, yerine koyma peel ve yapışkanlı cellophane teyp parçası Yapışkan yanındaki pencerede uygulanır.

Yoğun kullanım altında Fingerprint Reader penceresinde kaplama perspiration içinde salt cloudy dışı. Bu durumda, diskin bir hafif Amonyak tabanlı cam ile temizleyici nemli bir bezle penceresi silin. Kağıt ürünleri, pencereyi temizlemek için kullanmayın.

Bilgisayarınızı finger yazdırma kaydetme

Bilgisayarınızı finger yazdırma kaydetmek için <a0></a0>, bilgisayarınızın başparmak ve birlikte moisture yağ oluşturmak için finger rub. Bu yardımcı Fingerprint Reader, parmak izi daha iyi okuyun.

Aynı finger hareket kaydetmek ve sizin parmak izi kimlik oluşturun.

"Için parmak izi tanıma oluşturur eşleştirme algoritması" güvenliğinizin korunmasına yardımcı olmak çok önemlidir. Bilgilerinizi manyetik ve özgün kayıt, tutarlı arasında bir eşleşme varsa, güvenlik nedenleriyle, erişim reddedilir.

Özgün kaydınız biraz veya farklı parmağınızla kapatırsanız, Fingerprint Reader penceresi algılayıcı, bir eşleşme tanımıyor. Bu nedenle, bilgisayar erişim sağlayamaz.

Fingerprint sizin finger yazdırma kaydı ilk kez alt için okuyucu üstten parmağınızla swipe öneririz. Fingerprint Reader'ı kullanarak bilgisayarınıza finger yazdırma kimlik doğrulaması, tablet bilgisayarınızın finger yazdırma ilk olarak kayıtlı olduğu, aynı konumda olduğundan emin olun. Ayrıca, parmak izi okuyucu tutarlı bir şekilde üzerinden swipe emin olun.

Okuyucu kullanım ve Bakım uyarıları fingerprint

Fingerprint Reader temizlemek veya kullandığınızda aşağıdakileri yapın:
  • Cam Temizleyiciyi doğrudan Fingerprint Reader pencerede dök.
  • Alkol tabanlı cleaners kullanmayın.
  • Sıvı, Fingerprint Reader submerge.
  • Bir abrasive malzeme içeren pencereyi rub, bu kağıt içerir.
  • Fingerprint Reader penceresi kaplama sizin fingernail veya diğer öğelere, bir kalem gibi ortalığı değil.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Özellikler

Makale numarası: 894036 - Last Review: 25 Temmuz 2005 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Fingerprint Reader
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbpubtypekc kbprb kbtshoot kbhowto KB894036 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:894036

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com