Programy innych firm, które wymagają dużej ilości pamięci należy uruchamiać w systemie Windows XP Z dodatkiem Service Pack 2

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 894472 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Wersja dodatku Service Pack 1 dla systemu Microsoft Windows Server 2003 tego artykułu dla 912570.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Niektóre programy innych firm, które nie działają po zainstalowaniu systemu Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2). W przypadku wystąpienia tego symptomu może zostać wyświetlony komunikat o błędzie podobny do jednego z następujących czynności:
Za mało pamięci
Za mało pamięci
Za mało pamięci masowej

Przyczyna

Ten problem występuje, jeśli program innej firmy do zarezerwowania pamięci ciągłej. Na przykład problem występuje, jeśli program innej firmy ma zarezerwować kilka kilkaset megabajtów pamięci ciągłej. Nowy plik Xpsp2res.dll dodane w dodatku SP2 dla systemu Windows XP ładuje do pamięci w lokalizacji 0x20000000. Powoduje to pamięci wirtualnej, która jest dostępna dla programów innych firm pofragmentowanych.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Ważne Ta poprawka zawiera nowy plik Xpsp2res.dll dynamicznie znajdzie lokalizację pamięci, w celu zmniejszenia fragmentacji pamięci wirtualnej. Przed zastosowaniem tej poprawki, zaleca się, aby zwrócić dostawcy programów, aby sprawdzić, czy to rozwiązanie jest dopuszczalne.

Ta poprawka umożliwia nowy plik Xpsp2res.dll, aby znaleźć lokalizację pamięci dynamicznej i zmniejszenia fragmentacji pamięci wirtualnej.

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Musi być zainstalowany dodatek Service Pack 2 dla systemu Windows XP, przed zainstalowaniem poprawki.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Po zastosowaniu tej poprawki należy ponownie uruchomić komputer.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje żadnych innych poprawek.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  13-Apr-2005 00:17 5.1.2600.2653  2,897,920 Xpsp2res.dll

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Ten problem występuje z wszystkich programów, które rezerwowanie pamięci ciągłej.

Plik Xpsp2res.dll dołączono również niektóre poprawki wydane po wydaniu dodatku SP2 dla systemu Windows XP i dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows XP. Jednak ten problem nie występuje w wersji pliku Xpsp2res.dll, który jest dołączony do te poprawki.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 894472 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxppresp3fix kbwinxpsp2fix kbfix kbbug kbmt KB894472 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:894472

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com