Opis aktualizacji zabezpieczeń programu Publisher 2000: 12 września 2006

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 894540 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Ten artykuł został zarchiwizowany. Jest oferowany „taki, jaki jest” i nie będzie już aktualizowany.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Firma Microsoft wydała biuletyn zabezpieczeń MS06-054. W tym biuletynie zamieszczono wszystkie informacje dotyczące aktualizacji zabezpieczeń programu Microsoft Publisher 2000, z manifestem pliku i opcjami wdrażania włącznie. Aby przejrzeć pełny biuletyn zabezpieczeń, odwiedź jedną z następujących witryn firmy Microsoft w sieci Web w zależności od tego, czy jesteś użytkownikiem domowym czy specjalistą IT:

Znane problemy

  • Po zainstalowaniu tej aktualizacji nie można otwierać publikacji programu Microsoft Publisher 2.0 w programie Publisher 2000. Próba otwarcia publikacji programu Publisher 2.0 w programie Publisher 2000 powoduje wyświetlenie następującego komunikatu o błędzie:
    Program Publisher nie może otworzyć tego pliku. Ten plik zapisano z poprzedniej wersji programu Publisher. Program Publisher nie obsługuje już plików zapisanych w tej wersji.
  • Ta aktualizacja może być oferowana w witrynie Microsoft Update lub Office Update nawet wówczas, gdy program Publisher 2000 nie jest zainstalowany. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących przyczyn oferowania tej aktualizacji w witrynie Microsoft Update lub Office Update, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
    830335 Witryna Office Update proponuje aktualizacje programów pakietu Office, które nie są zainstalowane
  • Po zainstalowaniu aktualizacji nie można kopiować i wklejać zawartości między osobnymi wystąpieniami programu Publisher 2000. W przypadku skopiowania zawartości z jednego wystąpienia programu Publisher 2000 i przełączenia się do innego wystąpienia, polecenie Wklej będzie niedostępne (wyszarzone), tak jakby schowek był pusty.

Informacje o usuwaniu

Zainstalowanej aktualizacji nie można usunąć. Aby przywrócić wcześniejszą wersję instalacji programu Publisher 2000, należy usunąć program Publisher 2000, a następnie zainstalować go ponownie przy użyciu oryginalnego dysku CD.

Właściwości

Numer ID artykułu: 894540 - Ostatnia weryfikacja: 6 lutego 2014 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Publisher 2000 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbnosurvey kbarchive kbexpertisebeginner kbqfe kbsecurity kbsecvulnerability kbbug kbfix kbpubtypekc KB894540

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com