Publisher 2000 güvenlik güncelleştirmesi: 12 Eylül 2006'nın açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 894540 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Microsoft, MS06-054 güvenlik bültenini yayımladı. Bu güvenlik bülteni, Microsoft Publisher 2000 güvenlik güncelleştirmesiyle ilgili tüm bilgileri içermektedir. Buna, dosya bildirim bilgileri ve dağıtma seçenekleri de dahildir. Güvenlik bülteninin tamamını görüntülemek için, bir ev kullanıcısı veya BT uzmanı olmanıza bağlı olarak aşağıdaki Microsoft Web sitelerinden birini ziyaret edin:

Bilinen sorunlar

  • Bu güncelleştirme yüklendikten sonra, Microsoft Publisher 2.0 yayınları Publisher 2000'de açılamaz. Bir Publisher 2.0 yayınını Publisher 2000'de açmaya çalışırsanız, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
    Publisher bu dosyayı açamıyor. Bu dosya Publisher'ın önceki bir sürümünde kaydedilmiş. Publisher bu sürümde kaydedilen dosyaları artık desteklemiyor.
  • Publisher 2000 yüklü değilse, Microsoft Update veya Office Update bu güncelleştirmeyi yine de önerebilir. Microsoft Update veya Office Update'in bu güncelleştirmeyi neden önerebileceği hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
    830335 Office Update yüklü olmayan Office programları için güncelleştirmeler öneriyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir)
  • Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra, Publisher 2000'in farklı örnekleri arasında içerik kopyalayıp yapıştıramazsınız. Publisher 2000'in bir örneğinden içerik kopyalayıp başka bir örneğine geçiş yaparsanız, panoda hiçbir öğe yokmuş gibi Yapıştır komutu kullanılamaz (soluk görünür).

Kaldırma bilgileri

Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra kaldıramazsınız. Publisher 2000'in önceki bir yüklemesine dönmek için, Publisher 2000'i kaldırın. Ardından, özgün CD'sini kullanarak Publisher 2000'i yeniden yükleyin.

Özellikler

Makale numarası: 894540 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandigi durum:
  • Microsoft Publisher 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbexpertisebeginner kbqfe kbsecurity kbsecvulnerability kbbug kbfix kbpubtypekc KB894540

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com