Publisher 2002 güvenlik güncelleştirmesi: 12 Eylül 2006'nın açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 894541 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Microsoft, MS06-054 güvenlik bültenini yayımladı. Bu güvenlik bülteni, Microsoft Publisher 2002 güvenlik güncelleştirmesiyle ilgili tüm bilgileri içermektedir. Buna, dosya bildirim bilgileri ve dağıtma seçenekleri de dahildir. Güvenlik bülteninin tamamını görüntülemek için, bir ev kullanıcısı veya BT uzmanı olmanıza bağlı olarak aşağıdaki Microsoft Web sitelerinden birini ziyaret edin:

Bilinen sorunlar

  • Bu güncelleştirme yüklendikten sonra, Microsoft Publisher 2.0 yayınları Publisher 2002'de açılamaz. Bir Publisher 2.0 dosyasını açmaya çalışırsanız, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
    Publisher bu dosyayı açamıyor. Bu dosya Publisher'ın önceki bir sürümünde kaydedilmiş. Publisher bu sürümde kaydedilen dosyaları artık desteklemiyor.
  • Publisher 2002 yüklü değilse, Microsoft Update veya Office Update sitesinden bu güncelleştirmenin yüklenmesi yine de önerebilir. Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen programlardan biri bilgisayarınızda yüklüyse bu öneriyi alırsınız. Bu güncelleştirmeyi yüklemenizin neden önerilebileceği hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
    830335 Office Update yüklü olmayan Office programları için güncelleştirmeler öneriyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir)

Kaldırma bilgileri

Bu güncelleştirmeyi kaldırmak için, Denetim Masası'nda Program Ekle veya Kaldır özelliğini kullanın.

Özellikler

Makale numarası: 894541 - Last Review: 30 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandigi durum:
  • Microsoft Publisher 2002 Standard Edition
  • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbofficexppostsp3fix kbexpertisebeginner kbqfe kbsecurity kbsecvulnerability kbbug kbfix kbpubtypekc KB894541

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com