Mohou uživatelé, kteří nemají příslušná oprávnění přijímat obsah s omezeným přístupem z ISA Server 2006 nebo ISA Server 2004

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 894679 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po povolení mezipaměti pravidlo obsah vyžadující ověření uživatele pro načítání v Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2006 nebo Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2004, ISA Server ukládá obsah, který je požadován uživatelé, kteří jsou oprávněni načtení obsahu. Uživatelé, kteří nemají oprávnění k přístupu k obsahu konkrétní lze však stále vyžádat a přijímat tento obsah ze serveru ISA.

Příčina

Ve výchozím serveru ISA neukládá do mezipaměti obsahu je požadováno ověření uživatelé. Pokud povolíte pravidlo obsah vyžadující ověření uživatele pro načítání mezipaměti ISA Server ukládá obsah je požadováno ověření uživatelé. ISA Server potom slouží obsahu mezipaměti pro všechny budoucí požadavky bez ověření přístupová oprávnění.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro ISA Server (SP).

Další informace o získání nejnovější ISA Server 2006 aktualizace Service Pack klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
954258Jak získat nejnovější aktualizaci Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2006 Service Pack

Další informace o získání nejnovější aktualizace service pack pro ISA Server 2004 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
891024Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro ISA Server 2004

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Po instalaci této opravy ISA Server může vrátit chybu. Tato chyba označuje požadované stránky vypršela. K tomuto chování dochází, pokud platí některá z následujících podmínek:
 • Nakonfigurujete počítači je spuštěn server ISA načíst obsah z mezipaměti bez ohledu na to, zda je obsah stále platný, či nikoli.
 • Požadavek klienta určuje vypršení obsahu vrácený serverem ISA je přijatelná.
Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod:
 • Blokovat pole hlavičky HTTP text max zastaralých ”.

  Blokování pole hlavičky HTTP text max zastaralých ”, musíte vytvořit nový podpis pole hlavičky HTTP text max zastaralých ” v podpisu kartu.

  Další informace o filtrování ISA Server 2004 HTTP naleznete na následujícím webu:
  http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc302627.aspx
  Poznámka: Pole hlavičky HTTP "max zastaralých" označuje, že klient může přijmout mediálního proudu překročil jeho času vypršení platnosti. Pokud "max zastaralých" je přiřazena hodnota, může klient přijmout odpovědi byl překročen jeho času vypršení platnosti podle více než určený počet sekund. Pokud žádná hodnota je přiřazeno "max zastaralých", může klient přijmout zastaralých odpověď libovolné stáří. Například pokud vytvořit hodnotu 3600 pole hlavičky HTTP text max zastaralých ” klienta může přijmout data podle více než jedna hodina (3600 sekund) překročil čas vypršení platnosti.
 • Nakonfigurujte počítač je spuštěn server ISA zabránit načítání platností obsahu mezipaměti. To provedete klepnutím na následující možnost na stránce Obsah načítání v Průvodci vytvořením pravidla mezipaměti:
  , Pouze pokud existuje platný verze objektu v mezipaměti. Pokud existuje žádná platná verze směrovat požadavek na server.
Další informace o instalaci opravy hotfix ISA Server 2004 a aktualizace klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
885957Jak nainstalovat aktualizace a opravy hotfix serveru ISA

Vlastnosti

ID článku: 894679 - Poslední aktualizace: 23. března 2009 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Enterprise Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Standard Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2004 Enterprise Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2004 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbfix kbbug kbhotfixserver KB894679 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:894679

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com