Vyměnitelné zařízení nemusí při použití Průvodce při zapomenutí hesla nebo Průvodce v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 894685 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V systému Windows XP Vyměnitelné zařízení nemusí při použití Průvodce při zapomenutí hesla nebo průvodce. Například při použití Průvodce při zapomenutí hesla heslo vytvořit disketu, Vyměnitelné zařízení se pravděpodobně nezobrazí v seznamu zařízení, do kterého můžete zálohovat heslo. Navíc při použití Průvodce nového hesla Vyměnitelné zařízení pravděpodobně nezobrazí v seznamu zařízení, ze kterého můžete obnovit heslo.

Příčina

Tento problém nastane v případě splnění všech následujících podmínek:
 • Více než jeden vyměnitelné diskové jednotky připojené k počítači.
 • Vyměnitelné jednotky disku, který chcete vybrat nebyl připojen při zapnutí počítače.
 • Nepoužívejte XP uvítací obrazovky počítače přihlásit. Například stisknutím kláves CTRL + ALT + DELETE protokolu v počítači.
 • Stisknutím kláves CTRL + ALT + DELETE spusťte Průvodce při zapomenutí hesla nebo se pokuste přihlásit k počítači a spusťte průvodce.
K tomuto problému dochází, protože součást Common DLL prostředí Windows (Shell32.dll) přestane disku informace správně zobrazování prvním požadované informace. Tato informace je požadována pro jednotku disku zobrazit na ploše systému Windows.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musí mít Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) nainstalován.Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP
Poznámka: Doporučujeme také použít opravu hotfix uvedenou v následujícím článku znalostní báze Knowledge Base:
894686Průvodce při zapomenutí hesla nesprávně zálohuje heslo na jednotce C: nebo při pokusu o obnovení hesla v systému Windows XP pomocí Průvodce se zobrazí chybová zpráva „ Tento disk není disk pro vytvoření nového hesla.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ---------------------------------------------------------
  01-Sep-2005 01:44 6.0.2900.2751 8,452,608 Shell32.dll

Jak potíže obejít

Bude možné tento problém vyřešit pomocí následujících metod:

Metoda 1: Restartujte počítač

Restartujte počítač s jednotky výměnných disků připojen. Potom zkuste zálohovat nebo obnovit heslo.

Metoda 2: Restartovat Průvodce při zapomenutí hesla nebo Průvodce obnovení hesla

Ukončete a restartujte Průvodce při zapomenutí hesla nebo průvodce. Jeden nebo více jednotky výměnných disků může potom zobrazit v průvodci.

Poznámka: Může být nutné restartovat Průvodce jednou pro každou jednotku vyměnitelného disku, který je připojen.

Metoda 3: Spusťte Průvodce při zapomenutí hesla z Ovládacích panelů

Není stisknutím kláves CTRL + ALT + DELETE spusťte Průvodce při zapomenutí hesla. Místo toho použijte položku uživatelské účty v Ovládacích panelech spusťte průvodce. Postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte userpasswords ovládací prvek a potom klepněte na tlačítko OK.
 2. Klepněte na účet, jehož heslo chcete změnit a potom klepněte na tlačítko Zabránit zapomenutí hesla.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
306214Postup vytvoření a použití diskety pro nastavení nového hesla pro počítač se systémem Windows XP v doméně
305478Postup vytvoření a použití diskety pro nastavení nového hesla pro počítač se systémem Windows XP, který není členem domény

Vlastnosti

ID článku: 894685 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbbug kbfix KB894685 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:894685

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com