Řešení problémů, ke kterým dochází při použití zařízení nahrávání s Picture It! Express 10 nebo s Digital Image

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 894745 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zkuste použít příkaz archivu uložit obrázky CD nebo jiná média v aplikaci Microsoft Picture It! knihovna 10 nebo Microsoft Digital Image záznamové zařízení nemusí pracovat správně. Může se také zobrazit některá z následujících chybových zpráv:
Nelze dokončit vypalování
Nelze ověřit archivování
Navíc se při pokusu o zaznamenat video CD (VCD) Microsoft Photo Story nelze vytvořit VCD.

Další informace

Řešení problému, dokud určit příčinu. Tento problém vyřešit, použijte následující metody:
 • Pokud obdržíte text nelze dokončit vypalování ” chybová zpráva při pokusu o archivaci velké obrázky může mít na disku není dostatek místa na pevném disku vašeho počítače. Musíte mít dostatek místa k přípravě proces nahrávání. Tento problém vyřešit záznam méně obrázků v relaci jednoho nahrávání.
 • Pokud obdržíte text nelze dokončit vypalování ” chybová zpráva při pokusu o archivaci obrázky ze složky je více než osm úrovní hluboké ve složkách, zkuste přesunout do vyšší úrovně složky Obrázky a potom zkuste archivovat znovu. Některá zařízení nahrávání nelze zaznamenávat obrázky vyberte, jestliže jsou uloženy ve složkách, které jsou vnořeny více než osm úrovní hluboké. Například pokud jsou obrázky uloženy ve složce 3\Phoenix c:\Moje jméno\Dokumenty\Poznámkový Pictures\Vacations\2001\Summer\Road Trip\Arizona\Week, přesuňte do složky c:\Moje jméno\Dokumenty\Poznámkový Pictures\Vacations obrázky.
 • Pokud obdržíte text nelze ověřit archivaci ” příkazu chybová zpráva po použití Archiv příkazu nemůže ověřit automaticky nahrávání. Obvykle je úspěšně dokončit proces archivu. Chcete-li ověřit, ukládají fotografie, prozkoumat obsah disku CD-ROM v počítači a ověřte, že byly zkopírovány soubory, které chcete disku.
 • Obraťte se na výrobce zařízení nahrávání získat nejnovější ovladač. Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech. Informace o výrobce hardwaru naleznete na následujícím webu:
  http://support.microsoft.com/gp/vendors/en-us
 • Ujistěte se, že je médium správné nahrávání v záznamové zařízení. Například je nutné použít CD-R nebo CD-RW. Navíc máte zapisovací jednotky DVD, musíte použít zapisovatelný disk DVD, který je kompatibilní s záznamové zařízení DVD. V jednotce DVD-R nebude například pracovat média DVD + R.
 • Snížit rychlost nahrávání na záznamové zařízení.
 • Mnoho zařízení nahrávání podpory více typů médií, ale mají další úspěch s určité druhy disků. Záznamové zařízení může například podporovat CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD + R, DVD + RW a dalších typů médií. Pokud máte potíže s vypalování úspěšně jeden typ média, zkuste jiný typ podporovaných médií.
 • Pokud používáte systém Microsoft Windows 98 nebo Microsoft Windows ME a připojte externí zapisovací zařízení k počítači po spuštění procesu archivu, může dojít k selhání počítače. Toto chování obejít, připojit externí zapisovací zařízení do počítače a vložte prázdný disk před zahájením procesu archivu.
 • Pokud se pokusíte vytvořit VCD Microsoft Photo Story VCD může není být úspěšně zaznamenán na následující zařízení:
  • DVD, CD-RW Ricoh MP9060
  • Iomega HL - DT - ST CD-RW GCE-8400B
  Není k dispozici pro tento problém vyřešit.
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 894745 - Poslední aktualizace: 3. října 2006 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Picture It! Express 10
 • Microsoft Picture It! Premium 10
 • Microsoft Digital Image Pro 10
 • Microsoft Digital Image Suite 10
 • Microsoft Digital Image Standard 2006
 • Microsoft Digital Image Starter Edition 2006
 • Microsoft Digital Image Suite 2006
 • MSN Partner BYOA
Klíčová slova: 
kbmt kbmsnqwestportal kbtshoot kbprb KB894745 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:894745

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com