Zpráva, která překročí limit velikosti pro konfigurovanou je odeslána na server se systémem Exchange Server 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 894795 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář. V aplikace Microsoft Office Outlook 2003, uživatel pošle zprávu, která přesahuje nakonfigurovanou velikost na serveru se systémem Microsoft Exchange Server 2003. Přestože zpráva překročila limit velikosti nakonfigurované, zpráva je odeslána na Exchange server Pokud jeden z platí následující podmínky:
 • Aplikace Outlook je nakonfigurována pro použití v režimu s mezipamětí.
 • Aplikace Outlook je nakonfigurována pro použití v režimu offline.
 • Aplikace Outlook je nakonfigurován pro použití souboru osobních složek (PST) jako umístění pro doručování.
Jakmile Exchange server obdrží zprávu, která přesahuje maximální velikost nakonfigurovaný Exchange server generuje o nedoručení (NDR), který má původní zprávy, které jsou připojeny. Potom stáhne aplikace Outlook 2003 ZPRÁVA O NEDORUČENÍ.

Při odeslání zprávy, která překračuje maximální nakonfigurovanou velikost na Exchange server, může dojít k následujícímu chování:
 • Na výměnu dochází k problémům výkonnost Server.
 • Nadměrné šířky pásma, které se používá mezi aplikací Outlook 2003 a serveru Exchange.
 • Nadměrné transakční protokoly jsou generovány na Exchange Server.
 • Databáze nadměrnému růstu dochází na Exchange Server.

Řešení

Informace o aktualizaci Service pack

Chcete-li tento problém vyřešit, získejte nejnovější aktualizaci service pack Exchange Server 2003. Další informace získáte následující článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
836993 Získání nejnovější aktualizace service Pack pro Exchange Server 2003

Informace o opravě hotfix

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte opravu hotfix 894795 k serveru Exchange. Chcete-li povolit nové chování v aplikaci Outlook 2003, instalace Microsoft Office 2003 Service Pack 2 (SP2) v klientských počítačích s aplikací Outlook 2003.

Další informace informace získáte klepnutím na následující číslo článku v následujícím článku Znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
870924Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003
Po instalaci sady Office Klienti aplikace Outlook, uživatelé aplikace Outlook 2003 SP2 dojít k následujícím problémům při odesílání zprávy. Všimněte si, že následující chování dochází, pokud je aplikace Outlook 2003 nakonfigurován pro použití v režimu s mezipamětí, pro použití v režimu offline, nebo soubor PST jako umístění pro doručování:
 • Je-li poštovní schránka uživatele aplikace Outlook překročila nakonfigurovanou velikost limit zprávy odeslán na Exchange server. Uživatel aplikace Outlook Zobrazí se následující chybová zpráva:
  Úkol "Microsoft Exchange Server – odesílání "ohlásil chybu (0x8004060C):" obsahuje úložiště zpráv bylo dosaženo maximální velikosti. Chcete-li snížit množství dat v tomto zásobníku zpráv, Vyberte položky, které již nepotřebujete, a trvale odstranit (SHIFT + DEL) jejich. "
  Navíc je vyzván uživatel aplikace Outlook používat poštovní schránky Průvodce vyčištěním.
 • Pokud zpráva přesahuje omezení velikosti konfigurované na Exchange server zprávy odeslán na Exchange server. Navíc aplikace Outlook zobrazí následující chybová zpráva:
  Úkol "Microsoft Exchange Server – odesílání" ohlásil chybu (0x80040610): "odesílaná zpráva překročila velikost zprávy, které jsou stanoveny pro tohoto uživatele. "
Konfigurace omezení velikosti, které jsou popsány v tomto článku. postupujte takto:
 1. Pomocí správce systému Exchange nakonfigurovatZakázat odesílání na (KB) limit Zakázat odesílání a příjem na (KB) limit a Velikost odesílání zprávlimit.
 2. Počkejte mezipaměti serveru Exchange, které jsou popsány v v následujícím článku znalostní báze vyprší:
  327378 Limity velikosti poštovní schránky serveru Exchange 2000 a Exchange 2003 nejsou prosazena v přiměřené lhůtě; oprava vyžaduje aktualizaci Exchange 2000 SP3
 3. Po vypršení platnosti mezipaměti serveru Exchange, restartujte aplikaci Outlook tak, aby aplikace Outlook rozpozná nové limity.
Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Tato oprava hotfix vyžaduje Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 1 (SP1). Další informace získáte následující článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
836993Získání nejnovější aktualizace service Pack pro Exchange Server 2003

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má soubor atributy (nebo vyšší) atributy souborů uvedené v následující tabulce. Data a časy těchto souborů, které jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. K rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete, použijte Čas Zóny Karta v nástroji datum a čas v okně Ovládací panely.
  Date     Time  Version   Size    File name
  ---------------------------------------------------------
  16-Apr-2005  01:20  6.5.7233.8  3,261,952  Mdbmsg.dll    
  01-Apr-2005  03:48          3,304  Redir.asp
  16-Apr-2005  01:54  6.5.7233.8  5,167,104  Store.exe    

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Tento problém byl poprvé opravena v Exchange Server 2003 Service Pack 2.

Další informace

Servery Exchange, které 894795 použít opravu hotfix vystavit dvě nové čtení MAPI vlastnosti, které obsahují informace o omezení velikosti. Dvě nově odkrytou vlastnosti jsou PR_PROHIBIT_SEND_QUOTA Vlastnost a PR_MAX_SUBMIT_MESSAGE_SIZE Vlastnost.
 • PR_PROHIBIT_SEND_QUOTA = 0X666E0003

  Mez, kdy uživatel již odesílat zprávy zastoupeny v kilobajtech (KB).

  Hodnota PR_PROHIBIT_SEND_QUOTA Vlastnost je určena následujícím způsobem:
  • Je-li uživatelský účet je nakonfigurován pro použití vlastní omezení úložiště a ani Zakázat odesílání na (KB) limit ani na Zakázat odesílání a přijímání na (KB) limit je nakonfigurován pro uživatelský účet MAPI_E_NOT_FOUND je vrácena při zadání dotazů PR_PROHIBIT_SEND_QUOTA Vlastnost. Kromě toho jsou šeky limit velikosti poštovní schránky provést.
  • Je-li uživatelský účet je nakonfigurován pro použití vlastního úložiště limity a buď Zakázat odesílání na (KB) omezení nebo Zakázat odesílání a přijímání na (KB) limit je definován pro uživatelský účet, je limit, který je definován pro uživatelský účet použít.
  • Je-li uživatelský účet je nakonfigurován pro použití vlastního úložiště limity a obě Zakázat odesílání na (KB) omezení a Zakázat odesílání a přijímání na (KB) omezení jsou konfigurovány pro slouží k uživatelskému účtu, nižší z obou hodnot.
  • Je-li uživatelský účet je nakonfigurován pro použití úložiště poštovních schránek výchozí nastavení a ani Zakázat odesílání na (KB) limit ani Zakázat odesílání a přijímání na (KB) limit je nakonfigurován pro úložiště poštovních schránek, MAPI_E_NOT_FOUND je vrácena při zadání dotazů PR_PROHIBIT_SEND_QUOTA Vlastnost. Kromě toho jsou šeky limit velikosti poštovní schránky provést.
  • Je-li uživatelský účet je nakonfigurován pro použití úložiště poštovních schránek výchozí nastavení a buď Zakázat odesílání na (KB) omezení nebo Zakázat odesílání a přijímání na (KB) limit je definován pro uživatelský účet, je limit, který je definován pro uživatelský účet použít.
  • Je-li uživatelský účet je nakonfigurován pro použití úložiště poštovních schránek výchozí nastavení a obě Zakázat odesílání na (KB) omezení a Zakázat odesílání a přijímání na (KB) omezení jsou konfigurovány pro používá se úložiště poštovních schránek, nižší z obou hodnot.
 • PR_MAX_SUBMIT_MESSAGE_SIZE = 0X666D0003

  Maximální velikost zprávy, můžete odeslat uživateli zastoupeny v kilobajtech (KB).
  Hodnota PR_MAX_SUBMIT_MESSAGE_SIZE Vlastnost je určena následujícím způsobem:
  • Pokud Velikost odesílání zpráv limit je definována pro uživatelský účet, hodnota Odeslání zprávy velikost slouží k omezení.
  • Pokud pro daný uživatelský účet není definováno žádné omezení úroveň organizace Velikost odesílání zpráv limit je použít.
  • Pokud úrovni organizace Odeslání zprávy velikost limit nastaven na Bez omezeníJe MAPI_E_NOT_FOUND vrátil při zadání dotazů PR_MAX_SUBMIT_MESSAGE_SIZE Vlastnost. Kromě toho jsou velikost zprávy maximální kontroly provést.
Další informace získáte naleznete v následujících článcích báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
817903 Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru Exchange Server pro
Další informace naleznete na následující společnosti Microsoft Webový server:

Vlastnosti

ID článku: 894795 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Office Outlook 2003
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbexchstore kbfix kbbug kbmt KB894795 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:894795

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com