Programu Windows Messenger 5.1 se pokusí opravit sám při kopírování nebo vložení dat z aplikace sady Office, otevřete v aplikaci Adobe Acrobat Reader nebo pomocí služby MSN Messenger

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 894867 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář ovlivňuje Microsoft Windows Messenger 5.1. Jste proveďte jeden nebo více následujících kroků:
 • Kopírování dat nebo vložit data z aplikace Microsoft Office program.
 • Otevřete aplikaci Adobe Acrobat Reader, chcete-li zobrazit soubor PDF.
 • Použít funkci sdílení aplikací případně můžete odeslat rychlou zprávu na mobilní uživatel ve službě Microsoft MSN Messenger.
Zaznamenáte jeden nebo více následujících příznaků:
 • Programu Windows Messenger 5.1 se pokusí opravit sám. V dialogovém okně programu Windows Messenger 5.1 zobrazí následující zpráva:
  Počkejte na dokončení konfigurace systému Windows, Windows Messenger 5.1
  Pokud klepnete na tlačítko OK nebo Storno v dialogovém okně, zůstane dialogového okna zobrazeného na obrazovce.
 • Součástí MsiInstaller do protokolu aplikací zaznamenána ID události 11935.
 • Následující chybová zpráva:
  Došlo k chybě při instalaci komponenty sestavení {B2A34B25-54A3-446F-976B-C3BC2768D95C}. HRESULT: 0X80070020
 • Používáte-li program MSN Messenger k odeslání rychlé zprávy, zobrazí následující chybová zpráva:
  Vaše pozvání nebyla odeslána, protože potřebovat nejnovější verzi služby Windows Messenger pomocí funkce sdílení aplikací. Přejděte na webu programu Windows Messenger aktualizace nainstalovat nejnovější verzi.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu problému, který existuje s Instalační služba Microsoft Windows Installer v Windows Messenger 5.1, který způsobuje, že součást pravidla člení.

Řešení

Tento problém vyřešíte přeinstalací programu Windows Messenger 5.1 pomocí aktualizovaného souboru Messenger.msi. Chcete-li získat aktualizovaný soubor Messenger.msi, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=a8d9eb73-5f8c-4b9a-940f-9157a3b3d774

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
 1. Jedním z následujících kroků:
  • Ukončete všechny programy, které jsou spuštěné v počítači.

   Poznámka: Chcete-li ukončit aplikaci Adobe Acrobat Reader, budete muset spustit Správce úloh systému Windows a potom ukončete proces AcroRd32.exe. Chcete-li to provést, postupujte takto:
   1. Stiskněte kombinaci kláves CTRL + ALT + DELETE a potom klepněte na příkaz Správce úloh.
   2. Klepněte na kartu procesy, klepněte na tlačítko AcroRd32.exe a potom klepněte na tlačítko Ukončit proces.
  • Restartujte počítač.
 2. Ověřte, zda služba MSN Messenger není spuštěna v počítači. Chcete-li to provést, je třeba se ujistit, zda na ikonu MSN Messenger není zobrazeny na hlavním panelu nebo v oznamovací oblast, zcela vpravo na hlavním panelu.
 3. Spusťte program Windows Messenger 5.1. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Všechny programy a potom klepněte na tlačítko Programu Windows Messenger.

  Program Windows Messenger 5.1 spustí a potom sama opraví.
Poznámka: Pokud chcete nasadit program Windows Messenger 5.1 pomocí tichou instalaci, přesvědčte se, zda MSN Messenger není spuštěn. Po instalaci programu Windows Messenger 5.1 v klientských počítačích pokyn uživatelům spustit pomocí nabídky Start při prvním spuštění programu Windows Messenger 5.1 programu Windows Messenger 5.1. To znamená, že je přiděleno uživatelů klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Všechny programy a potom klepněte na tlačítko Programu Windows Messenger.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace o co se stane, když součást pravidla jsou poškozeny naleznete v tématu "Autor odebere zdroje z komponentu beze změny kódu komponent" na následující web společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa372795.aspx
Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 894867 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Messenger 5.1
Klíčová slova: 
kbmt kbpending kbbug kbtshoot KB894867 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:894867
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com