Windows Media Player'da, Mac için PowerPoint bir PowerPoint film dosyasını oynatmaya çalıştığınızda bir "video akışı oynatılamıyor" hata iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 895082 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows Media Player'da, Mac için Microsoft PowerPoint'ten bir PowerPoint film dosyasını oynatmaya çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Video Akışı Kayıttan Yürütülemiyor. (Hata=80040255)

Neden

Bu sorun, Windows Media Player, yeniden QuickTime içeriği yürütmeye desteklememesi nedeniyle oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, karşıdan yükleme ve Windows için Apple QuickTime Player'ı yüklemeniz gerekir. Windows için Apple QuickTime Player'ı yüklemek için aşağıdaki Apple Web sitesini ziyaret edin:
http://www.apple.com/quicktime/download/
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 895082 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office PowerPoint 2004 for Mac
  • Microsoft PowerPoint X for Mac
  • Microsoft PowerPoint 2001 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbslideshow kbformat kbexport kbtshoot kbprb KB895082 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:895082

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com