Adaptér HTTP nesprávně převede celé záhlaví ContentType na malá písmena BizTalk Server 2004 Service Pack 1 (SP1)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 895107 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V Microsoft BizTalk Server 2004 Service Pack 1 (SP1) adaptér HTTP (Microsoft.Biztalk.HttpTransport.dll) nesprávně převede celé záhlaví ContentType na malá písmena. Adaptér nesprávně převede znaky patří informace, které se zobrazí v apostrofech řetězec parametry. Proto adaptér BizTalk 2004 HTTP není v souladu s webu Consortium (W3C) "SOAP zprávy s přílohy" specifikace.

W3C "SOAP zprávy s přílohy" specifikace vyžaduje parametr hranice MIME, být rozlišována velká a malá písmena. Další informace o této specifikaci získáte na následujícím webu:
http://www.w3.org/TR/2000/NOTE-SOAP-attachments-20001211

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu problému v kódu HTTP adaptér, který byl zaveden v BizTalk Server 2004 SP1.

Poznámka: Tento problém nenastane s adaptér BizTalk Server 2004 HTTP, který je obsažen v původní verzi BizTalk Server 2004.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro Microsoft BizTalk Server 2004, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musíte mít BizTalk Server 2004 Service Pack 1 (SP1) v počítači nainstalována.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  02-Mar-2005 23:24 3.0.6108.0     69,632 Microsoft.biztalk.httptransport.dll
Poznámka: Vzhledem k závislostem souborů může nejnovější oprava hotfix, která obsahuje tyto soubory obsahovat také další soubory.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Vlastnosti

ID článku: 895107 - Poslední aktualizace: 15. května 2006 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Service Pack 1 na těchto platformách
  • Microsoft BizTalk Server 2004 Standard Edition
  • Microsoft BizTalk Server 2004 Partner Edition
  • Microsoft BizTalk Server 2004 Enterprise Edition
  • Microsoft BizTalk Server 2004 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbiztalk2004sp2fix kbbug kbfix kbbtsadapters kbhotfixserver KB895107 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:895107

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com