Bir güncelleştirme kullanılabilir LG Media Center bilgisayarı dahil dahili kızılötesi alıcı tanımak, Windows XP Media Center Edition sağlayan

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 895199 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

LG, Media Center bilgisayarı Windows XP Media Center Edition üzerinde temel yayımladı. Media Center bilgisayarına bir dahili kızılötesi alıcı içerir. Bu makalede, satıcı KIMLIĞI (VID) ve ürün KIMLIK (PID) dahili kızılötesi alıcısı için ekleyen bir güncelleştirme açıklanır. Bu güncelleştirme, kızılötesi alıcı iç tanımak, Windows XP Media Center Edition sağlar. Ayrıca, dahili kızılötesi alıcı Aygıt Yöneticisi'nde numaralandırılan.

Daha fazla bilgi

Güncelleştirme Bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Windows XP Service Pack 2 yüklü olmalıdır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme önceden yayımlanmış başka düzeltmelerin yerini almaz.

Kayıt defteri Bilgileri

Bu düzeltmeyi kullanmak için kayıt defteri değişiklikleri yapmanız gerekmez.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Windows XP'nin x86 tabanlı sürümleri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatformSP gereksinimi
Input.infUygulanamaz55,69228 Şub 200523: 47UygulanamazSP2
Irbus.infUygulanamaz19,69228 Şub 200523: 47UygulanamazSP2
Keyboard.infUygulanamaz32,48728 Şub 200523: 47UygulanamazSP2

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermez.

Media Center için teknik destek

Microsoft Windows XP Media Center Edition, donanım aygıtınızla veya sisteminizle birlikte sağlandığından, bu yazılım için donanım üreticisi teknik destek ve Yardım sağlar. Üreticiniz kurulumunuzu belirli aygıt sürücüleri gibi benzersiz bileşenler ve donanım performansını en üst düzeye çıkarmaya yönelik olan isteğe bağlı ayarlar içerecek biçimde özelleştirmiş olabilir. Windows XP Media Center Edition ile ilgili olarak teknik yardım almanız gerekirse, doğrudan üreticinize başvurun; donanımınıza yüklenmiş olan yazılımı desteklemek üzere en nitelikli kişi üreticinizdir.

Windows XP Media Center Edition ürün bilgileri için aşağıdaki Microsoft Web sitesini de ziyaret edebilirsiniz:
http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/default.mspx

Özellikler

Makale numarası: 895199 - Last Review: 3 Ekim 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbexpertisebeginner kbfix kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver KB895199 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:895199

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com