Poznámky k verzi Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 895309 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1

© Microsoft 2005 Corporation. All Rights Reserved.

Změny Visual Studio .NET 2002

Primární opravy Visual Studio týkat provedené v mnoha oblastech produktu vylepšení zabezpečení a stability. Úplný seznam oprav hotfix zákazníci požaduje od vydání sady Visual Studio .NET 2002 a zahrnuty do této aktualizace lze nalézt v http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;837234.

Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1 požadavky a specifikace

Velikost ke stažení:
83 MB

Dostupné jazyky Angličtina, zjednodušenou, tradiční čínština, japonština, korejština, francouzština, italština, němčina, španělština

Podporované operační systémy:
Windows 98SE (pouze ladění vzdálená komponenta)
Windows ME (pouze ladění vzdálená komponenta)
Windows NT 4
WINDOWS 2000
na systém Windows XP
Systém Windows Server 2003

Podporované Framework
.NET framework 1.0
.NET Framework 1.0 Service Pack 1
.NET framework 1.0 Service Pack 2 (doporučená úroveň minimální Framework)
.NET framework 1.0 Service Pack 3

Pokyny instalaci

Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1 lze získat prostřednictvím aktualizace Visual Studio, stažení nebo CD. Naleznete v příslušné části pod pro konkrétní pokyny.

Kdykoli aktualizovat nebo změnit libovolné aplikace v aplikaci Visual Studio, zda máte nejnovější opravy, nainstalujte tuto aktualizaci service pack. Před instalací této aktualizace Service pack by měla být vypnut otevřených aplikací.

Poznámka: Instalace Service Pack může trvat značné množství času. Přítomnost více produktů Visual Studio .NET 2002 dále zvýšit dobu instalace.

Aktualizace Visual Studio
Visual Studio .NET 2002 obsahuje funkci "Check For Updates" nalezeno pod nápovědy >> Kontrola aktualizací.
 1. Nainstalovat Visual Studio .NET 2002
 2. Použít aktualizaci service pack prostřednictvím aktualizace Visual Studio.
  1. To lze provést ručně spuštěním Visual Studio, přechod na panelu nabídek a výběrem nápovědy-> Kontrola aktualizací.
  2. Můžete také přejít Grafem.@je programy, vyberte ze seznamu Visual Studio, stiskněte tlačítko Změnit nebo odebrat a vyberte krok označené Service Release.

Stažení softwaru
 1. Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1 stáhnout instalační balíček.
  1. Stažený balíček obsahuje všechny podporované jazyky Visual Studio.
 2. Poklepejte na instalační balíček získaného ze služby Stažení softwaru.
  1. VS7.0sp1-KB837234-X86.exe
   bude rozpoznat nainstalován jaké jazykové verzi aplikace Visual Studio .NET 2002 a použijte jazyk pro proces instalace a jakékoli rozhodnutí instalace specifické pro jazyk souboru.

CD
 1. Vložte disk CD-ROM do jednotky CD-ROM vašeho počítače.
  1. Instalační program aplikace automaticky začít. Instalační balíček bude zjistit nainstalovaný jazyk Visual Studio a proces instalace a pro rozhodnutí instalace libovolného souboru specifické pro jazyk použít jazyk.
  2. Instalační program aplikace nezačíná automaticky, otevřete disku a poklepejte na instalační balíček
   VS7.0sp1-KB837234-X86.exe
   .

Jak nastavení určuje, které soubory nainstalovat

Instalační program pravděpodobně není nainstalovat soubory zahrnuté v této Service Pack v počítači. Pokud soubor v počítači je novější verze než je Service Pack, instalace není aktualizace souboru v počítači.

Instalační program pravděpodobně není aktualizovat soubory, například textové soubory a -binární soubory, které byly dříve změněny. Nastavení především Určuje, které soubory nahradit kontrolou informací o verzi v prostředky do souboru. Některé soubory, například textové soubory a -binární soubory však mít žádné informace o prostředku. V těchto případech použije instalační program razítko data a času k určení souborů, které musí být nahrazen.

Pokud je novější než soubor dodáno této aktualizace razítko data a času v libovolném souboru Visual Studio, která nemá informace o verzi, instalace není nahradit tyto soubory. Zdrojové soubory, záhlaví soubory a soubory XML jsou příklady některé soubory pravděpodobně pozdější datum.

Přeinstalace Service Pack

Opětovnou instalaci by být nezbytné, pokud byly odebrány a re-installed Visual Studio nebo pokud po počáteční instalaci aktualizace byly nainstalovány funkce Visual Studio. Například máte pravděpodobně není nainstalován C# původně ale následně rozhodli potřebné funkce.

Odinstalování Visual Studio .NET 2002

Service Pack This Service Pack nelze odinstalovat nezávislé Visual Studio.

Známé problémy a zástupná

Existuje několik známých problémech s Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1 popsaných níže spolu s navržená zástupná řešení.
 1. Instalační program Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1 může vyžadovat přístup k určení, zda je soubor platný na původní zdroj instalace. Pokud nastane tato situace
  • a původní produkt byl nainstalován z disku CD-ROM, vložte původní disk CD-ROM produktu a instalační program bude pokračovat.
  • a původní produkt byla nainstalována ze síťové sdílené položky, vyhledejte původní síťové umístění nebo původní umístění síťové instalace zadejte do dialogového okna a instalace bude pokračovat.

   Poznámka: Pokud nastane tento stav při instalaci spustit bez zásahu uživatele (například instalace pomocí SMS nebo nástroj pro nasazení softwaru jiné organizace), dojde k selhání s 1603 návratový kód. Řetězec, text Chyba 1706.No platný nelze najít zdroj produktu … ” bude umístěn v protokolu Pokud MSI povoleno protokolování.
 2. Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1 obsahuje část oprava povolení T-SQL vzdálené ladění funkce správně v prostředích bezpečnější poskytované aktualizací Service Pack 2 a Windows Server 2003 Service Pack 1. Povolit ladění na aktualizaci Service Pack 2 a Windows Server 2003 Service Pack 1 T-SQL musí být provedena následující akce.
  • Klientský počítač: nainstaluje Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1. Tato aktualizace sqlle.dll. Žádná akce má být provedena. Poznámka: nové sqlle.dll nainstalované bez ohledu na verzi systému Windows v klientském počítači spuštěna.
  • Počítač serveru:
   1. Pokud byly vzdálené ladění komponenty nainstalovali z disku CD-ROM Visual Studio .NET 2002, pak musí uživatel použít Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1.
   2. Pokud byly nainstalovány součásti vzdálené ladění pomocí SQL Server 2000 Service Pack 3 a potom uživatel musí instalaci dvou hotfix serveru SQL: KB # 885442 a KB # 890742. Tyto hotfix by měl být k dispozici také při vydání SQL Server 2000 Service Pack 4.
 3. Po instalaci VS .NET 2002 Service Pack 1 výsledkem propojení závažné chyby při pokusu o vytvoření ukázky VSIP nejsou aktualizovány knihovny ATL VSIP.
  • Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1 Instalační program aktualizuje pouze soubory s Visual Studio .NET 2002 původně dodáno. ATL knihovny používané VSIP jsou stejné jako dodávaných s aplikací Visual Studio. Zajistit jsou použity nejnovější knihoven, odstraňte nebo přejmenujte následující knihoven VSIP nainstalována.
   • EnvSDK\common\lib\x86\retail\atls.lib
    
   • EnvSDK\common\lib\x86\debug\atlsd.lib

Odkazy

Úplný seznam oprav hotfix zákazníci požaduje od vydání sady Visual Studio .NET 2002 a zahrnuty do této aktualizace lze nalézt v http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;837234.

Vlastnosti

ID článku: 895309 - Poslední aktualizace: 16. ledna 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET (2002), Enterprise Architect Edition SP1
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Developer
Klíčová slova: 
kbmt kbvs2005doesnotapply kbvs2005swept kbfix kbreadme kbinfo kbhowto KB895309 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:895309

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com