Windows XP'de Veri Koruma Yöneticisi'nin Son Kullanıcı Kurtarma işlevi nasıl kullanılır (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 895536 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, bu makalede açıklanan düzeltme yükleyerek veri koruma Yöneticisi (DPM) (EUR) son kullanıcı Kurtarma işlevini kullanmayı açıklamaktadır.

Şu senaryoyu inceleyin. Bilgisayarınızda, Microsoft Windows XP tabanlı bir istemci bilgisayar, bir dosya sunucusu ve DPM sunucusu yüklü. DPM sunucusunda EUR işlevselliğini'nı etkinleştirmenizi ve açıklanan düzeltmeyi bu makalede, istemci bilgisayarınıza yükleyin. Şimdi, dosya sunucusundan bir dosya veya klasörün önceki bir sürümünü kurtarmaya çalışırsanız, bilgisayarınızın DPM sunucusundan, dosya veya klasörü kurtarmak otomatik olarak çalışır. Bu davranış, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
  • Dosya sunucusu DPM tarafından güvenlik altına alınır.
  • Hiçbir yerel gölge kopya dosyanın veya dosya sunucusundaki bir klasör vardır.

Çözüm

EUR işlevini kullanmak için <a0></a0>, istemci bilgisayardaki Timewarp istemcisinin güncelleştirmelisiniz. Bunu yapmak için <a0></a0>, aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesinde belirtilen program güncelleştirmesini yükleyin:
903234Birim Gölge Kopyası hizmeti istemcisi'nin Windows XP ve Windows Server 2003'te nin anlık görüntülere erişme biçimini en iyi duruma getirmek bir güncelleştirme kullanılabilir
Bu güncelleştirme paketi, istemci bilgisayarda Twext.dll dosya güncelleştirir.

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan standart terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 895536 - Last Review: 1 Haziran 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional SP2
  • Microsoft Windows XP Home Edition SP2
  • Microsoft Windows XP Professional SP1
  • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver kbwinxpsp3fix kbwinxppresp3fix kbfix kbbug KB895536 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:895536

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com