Виправлення неполадок ретрансляції пошти в Exchange Server 2003 і в Exchange 2000 Server

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 895853 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

комп’ютер-зразок, на якому працює Microsoft Exchange Server 2003 або Microsoft Exchange 2000 Server можна настроїти як ретрансляції пошти. Таким чином, пошта, яка надсилається до іншого домену або з іншого домену можуть бути відправлені до місця призначення за сервер Exchange. Деякі проблеми можуть виникнути, якщо сервер Exchange або обліковий запис А комп'ютера на сервер Exchange налаштовано як відкриття пошти реле. Крім того, деякі проблеми можуть виникнути, якщо неправильно настроєно ретрансляції пошти.

Сервера Exchange, настроєного як відкриття пошти реле може використовуватися для надсилання небажаної комерційної електронної пошти, також відомий як спам. Якщо інші поштові сервери ідентифікувати комп'ютер Exchange як небажаної комерційної електронної пошти сервер, сервер Exchange можуть бути додані блокувати списки. Таким чином, ви можете мати проблеми під час надсилання пошти до інших доменів. Щоб вирішити цю проблему, потрібно настроїти комп'ютер Exchange так що це не відкриття пошти реле. Потім потрібно видалити сервер Exchange за блок списки.

Якщо сервер Exchange не відкриті пошти реле, обліковий запис на комп ' ютері Exchange можуть використовуватися для надсилання небажаної комерційної електронної пошти. Таким чином, ви не повинні допустити когось з використанням порушення безпеки облікового запису.

У цій статті описуються симптоми пошти реле питань і включає в себе виправити конфігурацію комп'ютера Exchange.

Введення

У цій статті описано нижче:
 • Виправлення неполадок, пошти реле питань в Exchange Server 2003 і Exchange 2000 Server
 • Як запобігти сервер Exchange використовується як відкриття пошти реле
 • Як налаштувати SMTP доменах для вхідної пошти і ретрансляції пошти в Exchange
Exchange надає повний простий пошти міграції даних протоколу SMTP пошти послуги. Обмін SMTP-сервер використовується для отримання пошти і ретрансляції пошти до інших валют комп'ютерів у мережі або на інші SMTP-сервери в Інтернеті. Пошти реле дозволу обміну поштових клієнтів надсилати пошту для користувачів в інших організаціях. Якщо пошту реле не допускається, обміну комп'ютера може тільки отримувати і надсилання пошти для користувачів, які знаходяться в тому самому домені, пошти Exchange комп'ютера.

Коли він ретранслює пошту, комп'ютер Exchange можна пересилати повідомлення, яка адресована пошти доменах, відмінних від власного домену. Така поведінка дозволяє Exchange пересилати пошту на будь-які внутрішні чи зовнішні мережі SMTP сервера.

Ви повинні бути обережні, коли інтернет-користувачів можуть отримати доступ до комп'ютера Exchange. Це тому, що сервер Exchange може використовуватися як ретрансляції пошти недобросовісних користувачів. Ці користувачі можуть пересилати повідомлення до сервера Exchange SMTP для розповсюдження небажаної комерційної пошти, також відомий як спам, на багатьох комп'ютерах. Це може мати негативний вплив на пропускна здатність вашого підключення до Інтернету. Крім того, це може призвести до сервер Exchange, додаються до "чорна діра" списки відкриття пошти реле. Якщо сервер Exchange додається до такий список, інші поштові сервери не може прийняти пошти з вашого домену.

Симптоми пошти реле питань

Одна або кілька таких симптомів можуть виникнути під час пошти реле питань.

Натисніть тут, щоб розгорнути або Згорнути списокМожливі причини NDR, які містять код помилки 5.0.0, 5.7.1 або 5.7.3


Натисніть тут, щоб розгорнути або Згорнути список


Можливі причини подій 1701, 1709 1710, 4001 та 7004

Натисніть тут, щоб розгорнути або Згорнути списокЯкщо сервер Exchange налаштовано як відкриття пошти реле, яке надсилає небажаної комерційної електронної пошти

Якщо інші поштові сервери список сервер Exchange, як сервер обміну повідомленнями, яка посилає небажаної комерційної електронної пошти, можуть виникнути одне або більше з наступних симптомів:
 • Ви не зможете надсилати повідомлення до збільшення кількості доменів.
 • Небажаної комерційної електронної пошти відображається в чергах пошти, і ви виявите, що ваш комп'ютер Exchange надсилає небажаної комерційної електронної пошти.
 • Віддалений домен інформує вас, що він отримує небажаної комерційної електронної пошти від сервер Exchange.
 • Ви отримувати звіти про недоставку, які містять код помилки 5.0.0 або 5.7.1.
 • Події 7004 і 4001 записуються в журналі застосунку.
Ця проблема може виникнути, якщо сервер Exchange налаштовано як відкриття пошти реле. Крім того, ця проблема може виникнути, якщо обліковий запис на комп ' ютері Exchange була скомпрометована і використовується як ретрансляції пошти.


Щоб вирішити цю проблему, натисніть тут, щоб розгорнути або згорнути кроки


Якщо пошта ретрансляції відбувається за обліковий запис сервера Exchange, який настроєно як відкриття пошти реле

Визначити, чи обліковий запис на ваш обмін комп'ютер надсилає автентифікованих передав пошти.

Для цього клацніть тут, щоб розгорнути або згорнути кроки

Prevent обліковий запис від аутентифікації з комп'ютером Exchange для надсилання пошти переданої.

Для цього клацніть тут, щоб розгорнути або згорнути кроки


Як налаштувати SMTP доменах для вхідної пошти та ретрансляції пошти

Ви можете приймати повідомлення через одну або декілька з наступних класів Інтернет SMTP доменах:
 • Домени, які є локальними для організації Exchange
 • Домени, які не є локальними для організації Exchange
 • Домени, які є спільними від організації Exchange до іншого сервера SMTP

Домени, які є локальними для організації Exchange

Щоб приймати повідомлення від домени, які є локальними для організації Exchange, створення політик одержувача, що містить адресу, подібне до такого:
SMTP: @Домен.Domain_Root
Щоб отримати додаткові відомості про створення політик одержувача клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
249299Настроювання політики одержувачів у Exchange

Домени, які не є локальними для організації Exchange

Щоб приймати повідомлення від домени, які не є локальними для організації Exchange, створіть SMTP роз'єм. Щоб отримати додаткові відомості про настроювання SMTP роз'єм клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
265293Як налаштувати SMTP роз'єм в обмін 200 х

Домени, які є спільними від організації Exchange до іншого сервера SMTP

Щоб приймати повідомлення від домени, які є спільними від організації Exchange до іншого сервера SMTP, налаштувати SMTP-роз'єм. Для цього виконайте кроки, описані в розділі "Доменів, не є місцевого до вашої організації Exchange". Однак, під час додавання домену до політики щодо одержувачів, так що користувачі можуть отримувати пошту з адреси, зніміть із Ця організація Exchange несе відповідальність за всі доставку пошти до цієї адреси прапорець. Щоб отримати додаткові відомості про спільне використання доменів SMTP разом з іншої поштової системи клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
321721Як поділитися адресу SMTP заборонено в Exchange 2000 Server або в Exchange Server 2003

Виправлення неполадок NDR, які містять код помилки 5.7.1 або 5.7.3

Коди помилок, 5.7.1 і 5.7.3 і події в журналі застосунку 1709 року, 1710 або 1701 відбуваються в різних умовах. Такі сценарії описати ці умови і пояснити, як вирішити відповідні звіти про недоставку та застосування журналу подій.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2683283
Примітка. Звіти про недоставку, які містять код помилки 5.7.1 може містити таке повідомлення:

"Є творцем немає дозволу надсилати повідомлення."

Це повідомлення може ввести в оману, оскільки вона припускає, що відправник має дозволи проблеми. Однак фактична причина для цього про Недоставку є, що віддалений домен заборонив домену, який надсилає пошту від ретрансляції пошти.Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
262354Що вводить в оману NDR під час надсилання до віддаленого домену, який не дозволяє реле

Сценарій 1: Автентифікованих користувачів комп'ютерів не дозволено ретрансляції пошти

Якщо на Дозволити всі комп'ютери, які успішно автентифікації на реле незалежно від списку вище Віртуальний сервер SMTP не встановлено прапорець, ви можете отримувати звіти про недоставку, які містять код помилки 5.7.1. Щоб виділити на Дозволити всі комп'ютери, які успішно автентифікації на реле незалежно від списку вищеУстановіть прапорець, виконайте такі дії.

Натисніть тут, щоб розгорнути або згорнути кроки


Сценарій 2: Анонімний доступ до віртуальних серверів SMTP вимкнуто

Якщо на Анонімний доступ прапорець не встановлено, ви можете отримувати звіти про недоставку, які містять код помилки 5.7.1. Щоб виділити на Анонімний доступУстановіть прапорець, виконайте такі дії.

Натисніть тут, щоб розгорнути або згорнути кроки


Сценарій 3: DNS компонент неправильно настроєно

Якщо функцію DNS настроєно неправильно, може з'явитися NDR, які містять код помилки 5.7.1 або 5.7.3. Крім того, подія 1701, 1709 або 1710 р може увійти в журналі застосунку. Щоб виправити неполадки в конфігурації DNS, переконайтеся, що поштовий обмінник (MX) записує точки правильний Віртуальний сервер SMTP. Якщо функцію DNS настроєно неправильно, вхідних SMTP спроб підключення може випадково підключення неправильно Віртуальний сервер SMTP.

Сценарій 4: Існує немає відповідних політик одержувача для адрес проксі-серверів

Якщо користувачі в організації мають адреси електронної пошти, які не відповідають будь-який з існуючих політики одержувачів в організації, відправників, які надсилають пошту до цих користувачів можуть отримувати звіти про недоставку, які містять код помилки 5.7.1 або 5.7.3. Крім того, подія 1707, 1709 або 1710 р може увійти в журналі застосунку. Зазвичай, проксі-адрес користувачів в організації, має відповідати принаймні одного одержувача політики в організації.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2683283
Примітка. Термін "адреси проксі-серверів" відноситься до доменів SMTP, які є локальними для організації.Для отримання додаткових відомостей про створення нової політики одержувачів або оновлення наявних одержувачів політики, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
319065Як працювати зі службою оновлення одержувачів Exchange

Сценарій 5: Потрібно додатковий ідентифікації

Якщо анонімний автентифікації не дозволяється сервера призначення, може з'явитися NDR, які містять код помилки 5.7.3. Переконайтеся, що надсилання клієнту або надсилання сервером може автентифікації на сервері призначення.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2683283
Примітка. Помилка з кодом 5.7.3 може виникнути також сервер призначення не може знайти належного одержувача.

Сценарій 6: ISA Server 2000 SMTP публікації правило не оновлюється

Якщо ви використовуєте ISA Server 2000, і SMTP публікації правило не оновлюється, може з'явитися NDR, які містять код помилки 5.7.1 або 5.7.3. Додатково подія 1701, 1709 або 1710 р записується до журналу застосунків. Ця проблема виникає, якщо ви використовуєте ISA Server 2000 і однієї з таких умов:
 • Змінено зовнішній IP-адресу сервера ISA.
 • IP-адреса SMTP публікації правила не оновлюється для відображення нового зовнішнього IP-адресу сервера ISA.
 • Isactrl послуга не перезавантаження після оновлення IP адреса SMTP публікації правила.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про ретрансляції пошти Exchange клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
304897SMTP реле поведінки в Windows 2000, Windows XP і Exchange Server
313395 Як перевірити реле обмеження для анонімних підключень SMTP та фільтрування небажаної пошти повідомлень, в Exchange 2000 Server
319356 Як запобігти небажаної комерційної електронної пошти в Exchange 2000 Server
324958 Як заблокувати відкриті SMTP, relaying і очищення Exchange сервер SMTP черги на сервер Windows малого бізнесу
310356 Як запобігти пошти реле в IIS 5.0 SMTP сервера у Windows 2000
257538 Як отримати додаткові відомості з Інтернету пошту або комерційних розсилок

Властивості

Номер статті: 895853 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Ключові слова: 
kbtshoot kbhowtomaster kbmt KB895853 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 895853

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com