Je třeba nainstalovat jiné aplikace sady Office, chcete-li použít některé funkce v aplikaci InfoPath

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 895868 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Aplikace Microsoft Office InfoPath 2007 a Microsoft Office InfoPath 2003 můžete nainstalovat v libovolném počítači, splňuje požadavky na systém pro aplikaci InfoPath. Však použití některých funkcí aplikace InfoPath 2007 nebo aplikací InfoPath 2003, musíte také nainstalovat jiné aplikace z odpovídající sady Microsoft Office. Je také nutné nainstalovat sadu Microsoft Office 2007 nebo sadu Microsoft Office 2003.

Další informace

Chcete-li používat následující funkce aplikace InfoPath, musíte nainstalovat jinými aplikacemi ze sady Microsoft Office v počítači.
  • Export informací z aplikace InfoPath do aplikace Microsoft Office Excel pomocí příkazu Exportovat do aplikace Excel v nabídce soubor, je nutné nainstalovat aplikaci Excel.
  • Odeslat informace z aplikace InfoPath v e-mailu pomocí příkazy Příjemce pošty a Odeslat formulář jako přílohu v nabídce soubor, musíte nainstalovat aplikace Microsoft Office Outlook.
  • Oznámit ostatním uživatelům pomocí tlačítka Upozornit uživatele v Průvodci publikováním při publikování šablony formuláře, je nutné nainstalovat aplikaci Outlook.

Odkazy

Další informace o požadavcích na systém pro aplikaci InfoPath na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://office.microsoft.com/en-us/infopath/default.aspx

Vlastnosti

ID článku: 895868 - Poslední aktualizace: 24. května 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office InfoPath 2007
  • Microsoft Office InfoPath 2003, Service Pack 1 (SP1)
  • Microsoft Office InfoPath 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbemail kbexport kbhowto KB895868 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:895868

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com